Головна Релакс Навіщо потрібна нострифікація диплому та де її замовити?

Навіщо потрібна нострифікація диплому та де її замовити?

mamabook
48 Переглядів
студент

студент

Навчання за кордоном – популярна тенденція. Чимало українців намагається отримати знання високого рівня та перспективу для кар’єрного зросту. Батьки все частіше відправляють дітей навчатися до Польщі, Великобританії, Данії та інших країн Європи. Важливо знати, що документ про отримання закордонної вищої освіти необхідно офіційно підтвердити. Замовити нострифікацію димплому ви можете на сайті https://apostillegroup.com.ua/ua/nostrifikaciya.html. Ми ж підкажемо про нюанси цієї процедури на прикладі найпоширеніших запитань.

5 питань-відповідей про процедуру

Кому потрібно проходити нострифікацію диплому?

Українцям із іноземною вищою освітою, які повернулися додому та будуть продовжувати кар’єру тут. А також іноземцям, які прибули до нашої країни з метою працевлаштування – їм слід легалізувати свій документ про освіту за кордоном.

Які документи підпадають під цю процедуру?

Нострифікація стосується не лише диплому з вищого навчального закладу. Чимало людей проходить різні етапи освіти в різних країнах. Тож легалізувати слід диплом кандидата наук чи різних учених ступенів, атестат про завершення шкільної освіти. Також це можуть бути дипломи з лікарських категорій.

документи

Куди подається пакет документів?

Аби пройти офіційне підтвердження диплому, слід звернутися до Міністерства освіти й науки. Цьому етапу передує тривалий збір документів, далі проводить експертний аналіз і видається відповідне свідоцтво.

Скільки триває процедура нострифікації?

Це дуже складний багатоетапний процес, тож зазвичай людям доводиться очікувати не менше 60 днів. Буває, що процедура легалізації дипломів тягнеться й усі 3 місяці.

Де можна швидко отримати легалізацію диплому?

З цією метою варто звернутися до компанії «Апостиль Груп», яка спеціалізується на нострифікації іноземних дипломів. Клієнти отримують фаховий юридичний супровід та можливість пройти процедуру в прискореному темпі – за 10 робочих днів.

Читайте також