Чимало людей починає вакуумний масаж вдома та швидко відмовляється через побічні ефекти. Наприклад, великі синці чи больові відчуття. При дотриманні техніки виконання масажу подібних проявів бути не може.
Як правильно виконувати вакуумний масаж вдома
Привило 1.
Виконуйте масаж виключно в першій половині дня. У цей період ви посилите відтік лімфи, що особливо позитивно впливає на стан шкіри. Якщо робити масаж увечері, на ранок у вас можуть з’явитися набряки обличчя.
Правило 2.
Ніколи не працюйте з банками по сухій шкірі. Це і є причиною появи синців у вигляді великих гематом. Працювати потрібно по слизькій зволоженій шкірі. Перед початком масажу на очищену шкіру нанесіть натуральну олію для обличчя. Ідеальний варіант – кокосова олія холодного віджиму.
Правило 3.
Новачкам слід розпочинати з банки найменшого розміру. Не поспішайте! Шкіра повинна звикнути до маніпуляцій протягом 5-7 днів. Тільки потім можна переходити на банку більшого розміру.
Правило 4.
Під час масажу виконується 4 головні типи рухів у такій послідовності:
- Пампінг. Ви присмоктуєте банку в одній точці та відпускаєте. І так рухаєтеся в потрібній зоні у вигляді пунктиру.
- Далі потрібно присмоктати банку й провести чітко по горизонтальній лінії від центру по периферії.
- Потім – присмоктати банку й провести, не відриваючись, чітко по вертикалі. І пройтися вертикальними лініями по всій зоні.
- Останній тип руху – спіральний або у вигляді зигзагу. Робіть, як вам зручно.
Правило 5.
Робота з ніжною шкірою навколо очей має свої особливості. Тут можна виконувати пампінг і рухи по горизонталі. Вертикаль та спіраль не рекомендовані.
Правило 6.
Важливою є частота виконання рухів. Для зони очей – не більше 3 проходок по одній лінії. Для інших зон рекомендовано робити по 10-12 рухів.
Правило 7.
Баночки великого розміру підходять виключно для обличчя з великими жировими відкладеннями. Вони не допоможуть вирівняти зморшки людям із худим обличчям. Навпаки, лише посилять процес старіння й обвисання. З метою вирівнювання заломів на шкірі використовуються найменші баночки 1 чи 2 розмірів, а з метою схуднення та зменшення об’ємів – 3 та 4.
Правило 8.
Шкіра швидко звикає до процедур такого виду. Важливо проходити масаж курсами. Виконувати його щоденно протягом 21 дня. Далі – перерив на 1 місяць.
Правило 9.
Не пропускайте процедури! Тільки щоденне виконання дає видимий та тривалий результат.
Правило 10.
Після виконання масажу шкіру слід очистити. Використовуйте кліансер чи міцелярну воду. Якщо цього не зробити, виведенні токсини під час масажу спровокують прищі та подразнення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке масаж сухою щіткою