Головна Релакс Фото: 7 ідей використання римських штор в інтер’єрі

Фото: 7 ідей використання римських штор в інтер’єрі

mamabook
153 Переглядів
штори

Тенденції сучасного дизайну диктують свої правила. Сьогодні дедалі частіше можна зустріти відхід від розкішних та об’ємних меблів, декору, інтер’єрного текстилю на користь мінімалістичних елементів. І римські штори чудово відповідають цій модній філософії. Адже це – практичний і дуже оригінальний варіант віконного текстилю. Візуально він загромаджує простір, проте дозволяє обирати серед безлічі кольорів та візерунків. На сайті салону https://vashinterier.ua/catalog/shtory-v-inter-yeri/styl_2/rymski-shtory/ представлений величезний вибір якісних римських штор для оселі чи офісу.

Наш сайт підготував корисну фотопідбірку – як застосовувати римські штори в інтер’єрах різної стилістики та призначення. Пропонуємо на ваш розгляд декілька оригінальних рішень.

Ідея 1. Поєднання текстилю

штори

Чудовий приклад, з якою легкістю римські шторки можна поєднувати з іншими видами віконного текстилю. У цьому випадку перші виконують своє практичне значення та максимально притіняють, захищають приміщення від сонячних променів. А класичні напівпрозорі штори з візерунком мають більше естетичну функцію.

 

Ідея 2. Мінімалізм і практичність

штори

Римські штори – ідеальне рішення для дитячої кімнати. Довгий текстиль, що торкається підлоги, завжди страждає від дитячої необережності. Він швидко зношуються, рветься й забруднюється. А ці шторки виглядають ненав’язливо, проте ефективно виконують своє пряме призначення.

 

Ідея 3. Для будь-яких вікон

штори

Розмір віконних шибок – не причина, аби відмовлятися від римських штор. Навпаки, цей приклад чудово доводить, що такий варіант текстилю оптимально підходить для маленьких вузеньких вікон.

 

Ідея 4. Вікна мансарди

штори

Обрати віконний текстиль для мансарди – завжди непроста задача. Адже це повинні бути лише компактні та негроміздкі штори. Саме такими є римські. До того ж, вони зручні у використанні. Ними дуже легко керувати, штори чудово притіняють навіть із сонячної сторони.

 

Ідея 5. Абсолютний затишок

штори

Чотири вікна для маленької кімнати – гарантована проблема з надмірним сонячним світлом. Проте цупкі темні римські штори ефективно вирішили цю проблему. По-перше, вони дійсно дуже добре захищають приміщення від природного освітлення. По-друге, вдало обрана палітра кольорів дозволила створити максимальне відчуття затишку в кімнаті.

 

Ідея 6. Оформлення балконів

штори

Ще один доказ універсальності римських штор. Ними дуже легко декорувати всі вікна на балконі. Це практичне й дуже зручне рішення, що дозволяє оформити затишний куточок.

 

Ідея 7. Будь-які принти

римські штори

Різноманіття текстилю, який застосовується для римських штор, вражає величезним вибором кольорів, принтів, візерунків. У цьому випадку саме штори підкреслили екодизайн приміщення та додали йому соковитих рослинних орнаментів.

Читайте також