Головна Краса Що таке масаж сухою щіткою і чим він корисний

Що таке масаж сухою щіткою і чим він корисний

mamabook
111 Переглядів
щетка

щеткаКористь масажу для здоров’я організму та краси тіла не викликає сумнівів. Проте в догляді за шкірою завжди важливий комплексний підхід. Існує величезна кількість масажних технік – і варто ввести у свої щоденні б’юті-рутини декілька різновидів. Сьогодні особливо популярні самомасаж вакуумними банками, масаж за допомогою гуаша, а також сухий масаж щіткою. Останній варіант активно практикують у спа-салонах.

Чим же такий корисний драйбрашинг? Дізнається в нашій статті від .

Що таке драйбрашинг

Це масаж різних частин тіла, що виконується за допомогою спеціальної щітки. Сухим цей масаж називається з очевидних причин: для його виконання не використовуються ефірні олії, лосьйони чи креми.

5 причин почати практикувати драйбрашинг

Очищує лімфу

Лімфатична система відповідає за процеси детоксикації. На відміну від кровоносної системи, у лімфи немає насосу (серця), який би качав кров по тілу. За рух лімфи відповідає м’язова активність. І якщо ви мало рухаєтеся, то у вас застій лімфи, а значить – поганий процес виведення токсинів.

Усе це негативно впливає на зовнішній вигляд і стан шкіри: зменшується кількість і якість синтезованого колагену, на шкірі часто з’являються вугрі й висипи, вона стає рихлою. Завдяки масажу щіткою ви стимулюєте рух лімфи та її самоочищення.

Профілактика й лікування целюліту

Це також причина поганої детоксикації. Що таке целюліт? Це концентрована доза токсинів, які організм ховає в жирові відкладення. І  тих ділянках дерми, де отрута контактує з білковими волокнами шкіри, утворюються спайки у вигляді целюліту. Драйбрашинг запускає активну роботу лімфи, її самоочищення. Оскільки відсутній застій лімфи, то немає токсинів, які руйнують структуру шкіри.

щетка

Бездоганна гладкість

Косметологи запевняють: людям, які регулярно ходять на масаж обличчя, не потрібні зволожуючі креми. Адже сухість шкіри – ознака нестачі корисних речовин, кисню. Завдяки масажу в шкірі запускається нормальний кровообіг та живлення кожної клітини. І сухість минає самостійно. За таким же принципом ви з легкістю можете добитися ідеального стану шкіри тіла, регулярно виконуючи сухий масаж щіткою.

Підвищити імунітет

Шкіра є частиною видільної системи. Токсини й продукти метаболізму виводяться із сечею, потом, а також через поверхню шкіри. Масаж дозволяє додатково позбуватися від непотрібних компонентів. І це дуже важливо для підтримання високого рівня імунітету.

Боротьбі зі стресом

Позитивний вплив сухого масажу на організм можна порівняти з контрастним душем. По-перше, масаж дуже тонізує. По-друге, активно задіює нервові закінчення на поверхні шкіри. А це перевірка всієї нервової системи на міцність. Регулярне виконання подібних процедур помітно підвищує стресостійкість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мезотерапія обличчя та шкіри голови

Читайте також