Насіння льону здавна відоме своєю користю. Прийом льону активно використовується в багатьох системах оздоровлення та омолодження організму. Але неправильний прийом насіння небезпечний.
Наш сайт Mamabook дає роз’яснення про нюанси прийому насіння льону.
Навіщо приймати насіння льону
- Для виведення токсинів та шлаків
- Для нормалізації процесів травлення
- У якості ефективного бактерицидного засобу
- Як протизапальний засіб
- При харчових отруєннях для виведення токсинів
- Для лікування гастриту, виразки
- Для боротьби з систематичними запорами
- Для підвищення імунітету
- Для схуднення
У якому вигляді приймати насіння льону
Дуже поширена та небезпечна помилка багатьох – це прийом насіння у меленому вигляді. Справа в тому, що насіння у великій кількості містить фітинову кислоту. Вона шкідлива для нашого організму, оскільки «підкрадає» у нас корисні мікроелементи, виводячи з організму кальцій, цинк, залізо, магній та інші елементи. Тому ВАЖЛИВО знати! Насіння льону безпечне і дуже корисне, якщо ви його приймаєте у цілому вигляді. Фітинова кислота не шкідлива, якщо насіння не мелене, не розжоване, а було попередньо лише замочене у воді.
Як правильно приймати насіння льону?
Отже, як підготувати насіння до прийому? По-перше, купіть правильне насіння. У нас його продають двох видів – коричневе та біле. Особливу користь має саме темне, коричневе насіння. Купити його потрібно в аптеці.
Якщо у вас є проблеми зі шлунково-кишковим трактом (гастрит, виразка, панкреатит, коліти), то починати прийом насіння потрібно з дуже невеликої кількості – половина чайної ложки. Через тиждень збільшуйте до 1 чайної ложки. У подальшому додавайте по 1 чайній ложці щотижня. Максимальна кількість прийому насіння льону – це 2 столові ложки на день.
Насіння залийте столовою негазованою питною водою (не кип’яченою, не гарячою!) кімнатної температури. Саме через замочування в кип’ятку прийом насіння льону в багатьох провокує сильний біль. Вода повинна покривати зверху насіння на 1 см. Поставте замочуватися на цілу ніч. Замочувати насіння можна від 5 до 10 годин – не більше.
Вранці, натщесерце, випийте насіння разом зі слизом, яке воно виділило у воду. Насіння НЕ МОЖНА розжовувати, аби не вживати фітинову кислоту. Корисним є саме слиз, який вважається потужним ранозагоюючим та протимікробним засобом.
Курс прийому насіння льону
Перший курс прийому – 2 місяці. Далі робіть перерву на 1 місяць, після чого приймайте 1 місяць. Насіння льону можна приймати постійно, чергуючи місяці.
Будьте здорові!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно пити яблучний оцет
Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!