Пам’ятаєте, як ви вперше здавали крос на уроках фізкультури? І як у вас страшенно боліло в боку – дуже кололо, нило. Відчуття жахливі, які не минають ще хвилин 10 після бігу. Знайте, ця проблема нетренованих людей. З цією проблемою зіштовхується будь-який новачок у спорті.
Навіть якщо ви в дорослому віці вирішили піти до тренажерного залу, бігаєте на доріжці або інтенсивно займаєтеся фітнесом, то знову відчуваєте давню проблему: біль у боку. Чому так відбувається? Відповідь дає наш сайт Mamabook
Річ у тому, що під час активного фізичного навантаження (це найлегше помітити під час бігу) внутрішні органи черевної порожнини отримують посилене кровопостачання. Найбільше кровоносних судин у печінці та селезінці. Саме ці органи «набирають» більше всього крові, тому орган збільшується в розмірі, кров у судинах починаєте тиснути та створювати поколювання, біль. Проходять больові відчуття через 7-10 хвилин після інтенсивного навантаження.
Вирішити цю проблему дуже легко. Як тільки ваші тренування стануть регулярними – організм самостійно адаптується під навантаження. Уже через 2-3 тижні больові відчуття повністю зникнуть. Саме тому будь-якому новачку в спорті потрібно навантажувати себе помірно, поступово, давши можливість тілу звикнути до тренувань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому з’являється крепатура після тренування
Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!