Стрес визначається як пригнічений стан організму. В такий момент усі органи та системи працюють в напівсилу. Знаходячись в стані зберігання ресурсів, жоден орган не працює правильно. Як результат – через тривалий стрес починаються серйозні гормональні збої, проявляються хронічні захворювання, різко знижується імунітет. Проте стрес – це не лише виснажлива робота та злий керівник. Наш сайт Mamabook підкаже, які щоденні справи провокують розвиток стресу.
1. Забагато спорту
Фізична активність організму – запорука здоров’я. І спорт також допомагає боротися зі стресом – до того моменту, доки ви виконуєте адекватні навантаження. Для правильної фізичної активності достатньо щоденної ранкової гімнастики або ж різних видів тренувань 2-3 рази на тиждень. Якщо ви занадто часто відвідуєте спортивний зал та акцентуєте увагу лише на силових вправ, то це вже причина для постійного стресу.
2. Пізній сон
Лише чітке дотримання графіку сну допоможе боротися зі стресом. Вам не лише потрібно лягати й підніматися в один час. Ще важливо, аби ви не лягали пізно. Ідеальний час для відпочинку – 22 година. Максимум до 23 години ви вже повинні заснути.
3. Забагато кави
Висока доза кофеїну підвищує рівень кортизолу в крові – гормону стресу. Тому небезпечними є не лише щоденна кава, але й міцний чай у кількості більше 2 чашок на день.
4. Занадто часто перевіряєте пошту чи месенджери
Стан «Очікування» – синдром сучасної людини. Це завжди напруження для організму. Ви чекаєте листа – і по 30 разів на годину оновлюєте електронну пошту. Цікаво, скільки лайків назбирало ваше фото в соцмережі? І знову ж «зависаєте» на сторінці.
5. Дорожні пробки та черги
Це ще одна форма очікування, на які організм витрачає власні ресурси. Пробки та черги забирають багато душевних сил. Після них ми завжди почуваємося втомленими, виснаженими, адже механізм стресу вже запущений.
6. Жорстка дієта
Причина хронічного стресу часто криється в бідному раціоні. При недостачі багатьох вітамінів та мінералів розвивається прихована форма стресу.
7. Ви дивитися новини
Вам варто відмовитися від телебачення як явища в вашому житті. Забудьте про існування теленовин, а також інформаційних сайтів. Щоденно пропускаючи через себе безліч негативної інформації, ми підсвідомо починаємо жити в режимі очікування чогось поганого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 ознак, що у вас серйозні проблеми зі здоров’ям