Головна Краса 7 популярних міфів про целюліт

7 популярних міфів про целюліт

mamabook
296 Переглядів
пляж
пляжВажко знайти хоча б одну жінку без целюліту – змін підшкірного жирового шару в вигляді нерівностей, ущільнень і западин.

Зміни на шкірі завжди викликають негативні емоції – і кожна представниця прекрасної статі намагається позбутися целюліту в будь-який спосіб. Хоча вирішити проблему з цим дефектом вдається лише одиницям. Бо більшість вірить у численні вигадки та погано розуміє, що таке целюліт.

Наш сайт Mamabook розвінчує 7 популярних міфів.

 

Міф 1. Це хвороба

Якби це було так, то 90% жінок – невиліковно хворі. Насправді підшкірні зміни клітковини є нормальним станом для жіночого організму. Лікарі розрізняють 4 стадії розвитку целюліту:

  • I стадія не має жодних зовнішніх проявів.
  • II та III виглядають як косметологічні дефекти на шкірі.
  • IV стадія – патологія, яка захоплює і шкірний покрив, і порушення венозного, лімфатичного відтоків, формування рубців.

Міф 2. Залежить від віку

Прояви целюліту та вік ніяк не пов’язані. А от зв’язок слід шукати в гормональних змінах. Перша та друга стадії традиційно розвиваються у період статевого дозрівання молодих дівчат. Після чого дефекти на шкірі зникають самостійно. У подальшому целюліт завжди супроводжується гормональними збоями: вагітність, лактація, клімакс.

клімакс

Міф 3. Залежить від ваги

Прийнято вважати, що целюліт буває лише у жінок із зайвою вагою. Ні! «Апельсинову шкірку» з легкістю можна роздивитися в багатьох худеньких дівчат. Просто целюліт часто супроводжує людей, які стресують, ведуть малорухомий спосіб життя і посилюють застій крові, лімфи. А всі ці проблеми більше характерні саме жінкам із зайвою вагою, тому целюліт у них такий чітко виражений.

Міф 4. Причиною є набряки

Вважається, що целюліт розвивається через набряки – застій води в організмі. Деякі навіть починають навмисно пити менше рідин за день, проте целюліт лише посилюється. Спеціалісти запевняють: усе з точністю навпаки. При недостачі чистої питної води формується жирова клітковина з дефектами, а шкіра має дуже слабкий тонус. Як результат – целюліт стає виразнішим.

вода

Міф 5. Існують дієти від целюліту

Суть не в схудненні! Дієта допоможе зменшити прошарок жирової тканини, проте не змінить якості шкіри. Аби завдяки харчуванню позбутися целюліту, слід не сідати на дієту, а збагачувати свій раціон активними нутрієнтами – мінералами, вітамінами. До речі, особливо ефективними у боротьбі з целюлітом є жири. Точніше, жирні кислоти рослинного походження. Відмовтеся від жирної смаженої їжі. Це джерело шкідливих трансгенних жирів, через які проявляється целюліт. Вам слід споживати нерафіновану олію та продукти, багаті на Омега-3 (насіння льону, чіа, горіхи, бобові тощо).

Міф 6. Крем від целюліту

Ще один міф та викинуті гроші на вітер. Жоден крем не допоможе вам змінити структуру дерми та жирового підшкірного шару. Вам потрібно нормалізувати кровообіг та відтік лімфи завдяки спорту, масажам, фізіотерапевтичним процедурам (баня, контрастний душ).

целюліт

Міф 7. Целюліт погіршує здоров’я

Зміни в структурі шкіри ніяких не впливають на стан здоров’я внутрішніх органів. Целюліт шкодить лише вашому зовнішньому вигляду, бо є виключно естетичною косметологічною проблемою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 головні причини швидкого старіння шкіри

Читайте також