Головна Краса 4 головні причини швидкого старіння шкіри

4 головні причини швидкого старіння шкіри

mamabook
221 Переглядів
родимка
родимкаФундамент нашої шкіри – білок колаген. При його зменшенні стрімко старіє й шкіра.

На жаль, найчастіше ми самі прискорюємо процес розпаду колагену. Які фактори особливо агресивно впливають на колаген та прискорюють старіння шкіри? Ці причини легко можна придбати та самостійно повернути пружність, молодість шкіри.

Засмага

Не слід зайвий раз опромінювати шкіру. Ультрафіолет – основний та дуже агресивний фактор старіння, що викликає незворотні процеси в шкірі. Улітку не слід, звичайно, уникати сонячних променів, адже без них ми страждаємо на дефіцит вітаміну Д. Проте навмисно лежати на пляжі чи відвідувати солярії – дуже шкідлива звичка для краси та молодості.

пляж

Куріння

Доведено, що нікотин прискорює розпад колагену. Білок оновлюється в нашому організмі за 35-40 днів. І новий колаген, який утворюється, у курців завжди рихлий, непружній. Якщо кинути курити, то рівно через місяць на місці старого колагену утворить новий якісний каркас – і ви помітно помолодшаєте.

куріння

Неправильне харчування

Раціон із високим вмістом рафінового цукру, обробленого м’яса, швидких вуглеводів запускає хронічне запалення в організмі. Аби його позбутися, тіло починає затримувати велику кількість води в тканинах. Як результат – ваше обличчя завжди в набряках і токсинах, що знижує якість колагену. Окрім цього, цукор має здатність склеюватися з білковими молекулами. І якщо ви зловживаєте солодким, то ваша шкіра завжди буде рихлою.

шоколад

Стрес

На сьогодні це одна з головних причин масових проблем зі здоров’ям. Стрес негативно впливає на всі рівні організму без винятку – на кожен орган, систему, у тому числі й шкірні покриви. Пригнічений стан викликає спазмування шкіри, поганий капілярний кровообіг. У результаті стресу випадає волосся, шкіра має блідий колір, проявляються глибокі зморшки. Ознака стресу – це високий рівень гормону кортизолу в крові. Цей гормон руйнівний для колагену.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  5 таємниць догляду за шкірою обличчя

вуха

Читайте також