Головна Релакс 5 порад, як вдало вибрати парфум

5 порад, як вдало вибрати парфум

mamabook
109 Переглядів
парфуми

парфуми

Аромати здатні керувати нашим настроєм і почуттями. Буває, достатньо зробити лише декілька розпилень улюбленого парфума, як відразу ж з’являються життєва енергія, бадьорість, сміливість, оптимізм. Запах пробуджує творчі здібності, допомагає розробляти креативні ідеї. Тож вдалий парфум слід завжди використовувати в офісі чи на важливих ділових переговорах. Проте є аромати, які, навпаки, викликають відчуття роздратування та навіть провокують головний біль. Йдеться про вашу особисту несумісність із парфумом, або ж його невдалим складом. На сайті https://cosmoshop.ua/ ви можете обрати якісну оригінальну парфумерію для себе чи на подарунок близьким, друзям, колегам.

Дізнайтеся, які критерії потрібно враховувати, обираючи жіночі чи чоловічі парфуми.

Порада 1. Непомітний аромат

Експерти стверджують: найвдаліший парфум – той, який ви не відчуваєте на собі. Чи були у вас подібні ситуації? Розпилюєте аромат, його хвалять оточуючі, проте ви самі нічого не відчуваєте? Знайте, ви знайшли оптимальний для себе варіант. Запах резонує разом із вами та гармонійно поєднується із запахом тіла.

Порада 2. Ергономічний об’єм

З точки зору вартості, звичайно ж, вигідніше купувати парфумерію у великих об’ємах – від 100 мл та більше. Але з точки зору практичності, парфумована продукція має властивість із часом змінювати свій хімічний склад, що впливає на її якість. Парфумерія, що стоїть відкритою понад 6 місяців, вже дуже нестійка, у ній з’являються нові нотки ароматів, які вам можуть не сподобатися.

Якщо ви полюбляєте використовувати декілька ароматів відразу, то найкраще обирати продукцію невеликими об’ємами – лише по 50 мл. Так ваші аромати не встигнуть зіпсуватися.

парфуми

Порада 3. Орієнтуйтеся на склад

У кожного аромату є основа. Це нотки, що переважають в компонентах. Тож за цим критерієм досить легко обирати оптимальні для себе варіанти:

  • удові – мають характерний терпкий та виражений запах ефірних олій;
  • цитрусові – тонізуючі, свіжі, бадьорі аромати;
  • квіткові – солодкі, терпкі;
  • східні – насичені, з певним «характером», тож підходять не всім;
  • морські – легкі, ненав’язливі, ледь уловимі;
  • фруктові – солодкі та апетитні;
  • оксамитові – відрізняються глибоким акцентом.

Порада 4. Сезонність має значення

Не рекомендується застосовувати один той самий аромат цілий рік. У кожного запаху є своє чітке призначення.

Взимку варто обирати глибокі, стійкі, насичені та навіть терпкі.

Але влітку варто зробити акцент на максимально легких запахах: це бергамот, морські, цитрусові (зокрема, солодкий помаранч).

Для весни природа сама підказує обирати квіткові аромати, для осені – удові чи східні.

Порада 5. Враховуйте вік

Є аромати, які виробники асоціюють із високим соціальним статусом. Це парфумерія, що позиціонується для успішних бізнесменів, жінок із вольовим характером тощо. Тому й аромати завжди виражені, сміливі. Часто це парфумерія-унісекс, яку не бояться обирати впевнені в собі жінки та чоловіки.

Якщо йдеться про аромат для юної дівчинки, то їй найбільше пасують квіткові парфуми. Молодим хлопцям – східні чи удові. Проте знайдуться й цікаві цитрусові варіанти.

Читайте також