Головна Світ мами 5 порад, як швидко та ефективно прибрати дім

5 порад, як швидко та ефективно прибрати дім

mamabook
256 Переглядів
прибирання

клінінг

Прибирання – один із ненависних пунктів щоденної рутини для багатьох господинь. Цей процес фізично виснажливий та забирає багато часу. Класичне генеральне прибирання один раз на тиждень – малоефективна практика. Сьогодні все більше жінок практикує експрес-клінінг, який дозволяє підтримувати дім у чистоті протягом тривалого періоду. Ці прості правила допоможуть вам оптимізувати процес та швидко привести житло до ладу.

Порада 1. Сучасний інвентар для прибирання

Арсенал засобів для прибирання повинен бути не кількісним, а якісним. Зазирніть на Shopmall – новий магазин товарів для дому та оцініть, яке різноманіття помічників ви можете обрати. Надайте перевагу практичним та багатофункціональним предметам, які не вимагають частої заміни. Приміром, на сайті є цілий розділ наборів для прибирання у вигляді совка та щітки з довгою ручкою.

Які переваги такого набору:

  • господиня береже спину, не втомлюється, бо не мусить постійно нахилятися;
  • підходить для людей різного зросту;
  • простий, але ефективний інвентар для роботи;
  • хромовані ручки – гарантія тривалої експлуатації.

Порада 2. Послідовність дій

Аби підтримувати чистоту в домі, важливо довести свої дії до автоматизму. Ніколи не виконуйте прибирання хаотично. Складіть свій власний план та суворо дотримуйтеся маршруту. Вже після кількох прибирань ви помітите, наскільки прискориться процес. Такий принцип роботи дозволить захопити всі ділянки та поверхні, нічого не пропускаючи.

Ще один важливий нюанс – це прибирання зверху донизу. Завжди розпочинайте протирання поличок, стелажів та настінних шафок. Впоратися якісно з пилом допоможуть спеціальні щітки-віники – їх можна підібрати на сайті магазину Шопмол. Після того, як пил знятий із поверхонь над головою, можна поприбирати на робочих поверхнях: кухонний фартух, обідній чи комп’ютерний стіл. І лише на заключному етапі приступайте до чистки підлоги. Інакше з верхніх ярусів на чисту поверхню знизу постійно буде летіти пил, крихти.

холодильник

Порада 3. Не змінюйте свій арсенал

Якщо вам вже вдалося одного разу підібрати найкращих помічників для прибирання, то варто купувати їх постійно. Навіть нова ганчірка чи швабра вимагають від вас часу, аби до них звикнути. Доки будете освоювати нові інструменті, це буде суттєво гальмувати роботу.

Порада 4. Ліміт на прибирання

Тривале прибирання дуже виснажує. Як показує практика, найрезультативнішою є роботи в перші 15 хвилин. Далі темп суттєво знижується. Саме тому не варто виділяти першу половину вихідного дня лише на прибирання. Більш грамотно – це розподілити різні види робіт по 15 хвилин, але щоденно. Ви не будете втомлюватися, а процес прибирання не здаватиметься таким монотонним і нудним.

прибирання

Порада 5. Не загромаджуйте простір

Ви помічали, що перший етап генерального прибирання – це завжди розкладання великої кількості речей по місцях? На цей процес може піти не менше години роботи. Візьміть за правило – завжди класти всі предмети на їхні місця відразу ж після їхнього використання. Речі також слід складати до шафи щоденно та під час сортування після прибирання.

Читайте також