Головна Релакс 5 порад, як правильно обирати спідню жіночу білизну

5 порад, як правильно обирати спідню жіночу білизну

mamabook
387 Переглядів
шопинг

білизна

Чим ближче одяг до тіла, тим якіснішим він повинен бути. У випадку з нижньою білизною значення має не лише склад матеріалу, але й особливості крою. Адже від цього залежить анатомічно правильна посадка білизни, відсутність зажимів, перетискання й натирання шкіри. Наприклад, неправильно підібраний бюстгальтер здатен провокувати лімфатичний застій у молочних залозах. А от трусики з низькосортного текстилю – одна з головних причин запалень жіночих репродуктивних органів. Якісна й стильна жіноча нижня білизна оптом представлена на сайті інтернет-магазину Ozone.ua. Ми ж дамо підказки, на що варто звернути увагу при виборі комплектів – гарних та безпечних для жіночого здоров’я.

Порада 1. Вивчаємо чашечку

Варто замислитися: ця частина білизни фіксує молочні залози протягом усього дня. Чашечка не повинна створювати жодного дискомфорту. Вона повинна чітко відповідати вашому розміру. Завжди хочеться взяти розмір поменше, та ще й з ефектом пуш-ап, аби груди виглядали припіднятими. Але це загрожує передавлюванням молочних залоз та погіршення лімфатичного й кровоносного обігу. Потому чашечка повинна бути чітко вашого розміру й в ідеалі – не на кісточках.

Браллет

Порада 2. Тактель – важлива деталь!

Більшість жінок взагалі не враховують розмір тактелі при купівлі білизна, не звертаючи на цю деталь жодної уваги. Тактеллю називають широку смужку текстилю під чашечками бюстгальтера. Саме тактель надійно прилягає до тіла й фіксує увесь ліф. Що потрібно знати? Для жінок із великими розміром грудей тактель повинна буде якомога ширше. Також тактель не повинна занадто міцно стискати грудну клітку. Вадлий варіант – це присутність на тактелі декількох застібок, які дозволять корегувати ширину індивідуально.

5 причин обрати бюст із широкою тактеллю:

  • Надійна фіксація білизни на тілі.
  • Анатомічно правильна посадка.
  • Більш практична й довговічна модель.
  • Немає відчуття скутості рухів.
  • Можливість безпечно припідняти груди.

Порада 3. Ширина бретелей

Чимало жінок робить вибір на користь дуже тонких, майже непомітних бретелей. Це виправданий варіант для білизни, яку надягають під вечірній наряд. Тобто це гарне рішення для разових виходів. У цьому випадку взагалі можна придбати безбретельне бра, яке дозволить носити сукню чи топ без шлейок і рукавів. Але для повсякденного життя бретелі виконують таку ж функцію, як і тактель. І чим більше розмір грудей, тим ширше повинні бути бретелі. До речі, саме надійні та широкі бретельки дозволяють безпечно зафіксувати груди й візуально припідняти їх.

боді

Порада 4. Посадка трусиків

Тут діє одне «золоте» правило – нижня білизна не повинна бути тісною. З точки зору гігієни й користі для жіночого здоров’я особливо вдалі сліпи, боксерки. Варто відмовитися від стрінгів, які неанатомічні для жіночого тіла. Найкомфортніша білизна – та, що виготовляється без швів.

Порада 5. Склад матеріалу

Бажано, аби трусики були виготовлені з натуральної тканини – бавовна, бамбукове волокно, шовк. Якщо ж білизна все-таки з синтетичної тканини, то в будь-якому випадку внутрішня сторона представлена у вигляді натуральної підкладки. Це ознака якісної жіночої білизни. Важливо, аби текстиль для нижньої білизни «дихав», тобто не утримував тепло, створюючи перегрів, а забезпечував гарну вентиляцію шкірним покривам.

Читайте також