Головна Малюки Вибір дитячих іграшок для розваг та розумового розвитку

Вибір дитячих іграшок для розваг та розумового розвитку

mamabook
69 Переглядів
іграшки

іграшкиМагазини дитячих товарів пропонують надзвичайно великий вибір іграшок та аксесуарів. Як не розгубитись і знайти щось цікаве та корисне для своєї дитини, купити саме ту іграшку, від якої дитина буде в захваті довгий час? Щоб швидше зорієнтувалися в різноманітті дитячих іграшок, розглянемо декілька головних порад, які допоможуть швидко і без проблем вибрати подарунок для дитини. Адже іграшки – це не лише розваги, вони сприяють розвитку нових здібностей, також стимулюють уяву та спонукають до взаємодії з навколишнім світом.

Якщо ви шукаєте товари для дітей за доступними цінами, дитячий магазин https://www.chadoshop.com.ua/ пропонує величезний асортимент якісних іграшок на будь-який вік. Дитячі товари зроблені з цілком безпечного матеріалу, найвищої якості від відомих виробників.

lego

Як правильно вибрати іграшку для дитини

Поради щодо вибору безпечних та корисних дитячих іграшок:

  1. Читайте інструкції. Етикетки містять важливу інформацію про те, як користуватися іграшкою та для якого віку вона безпечна.
  2. Обирайте якісні іграшки. Безпека має бути на першому місці. Іграшки не повинні містити токсичні речовини. Всі деталі повинні бути щільно закріплені, а якщо це м’яка іграшка, то шви та краї мають бути надійно зшиті.
  3. Купляйте іграшки відповідно до вікової категорії. Дитина має розуміти, як користуватися іграшкою. Врахуйте також потреби та інтереси на різних рівнях розвитку.

бизиборд

Популярні категорії іграшок для будь-якого віку

  • Розважальні іграшки. Ляльки барбі є універсальним подарунком для дівчаток, а хлопчики найчастіше граються з машинками та радіокерованими іграшками. Незамінними щоденними розвагами стануть конструктори (замки або будинки FRIENDS, LEGO, CITIES, MARVEL HEROES, MINECRAFT, NINJA). В залежності від віку, конструктори містять різну кількість деталей, форм та кольорів. Для маленьких дослідників також підійдуть радіокеровані іграшки, м’ячі пострибунчики та різні набори.
  • Пізнавальні іграшки. Завдяки навчальним іграшкам, дитина розвиватиметься у правильному темпі, зможе експериментувати, проявляти творчі здібності та набувати цінні життєві навички, зокрема розвиток критичного мислення. Сюди входять будівельні набори, конструктори, набори дитячого посуду, пазли тощо.
  • Іграшки для соціального розвитку. Діти засвоюють важливі соціальні навички, граючись з однолітками в школі та вдома. Вони вчаться працювати в команді, вести розмову та йти на компроміс. Дівчатка люблять інтерактивні ляльки, а хлопчикам підійдуть набори фігурок або головоломки. Для дітей старшого віку, які частіше знаходяться серед інших дітей, обирайте іграшки, якими вони зможуть поділитися, наприклад конструктор або інструменти.
  • Для розвитку творчих здібностей. Дошки для малювання, розмальовки, мольберти, пластилін – все це розвиває дрібну моторику. В такий спосіб діти роблять кілька важливих справ одночасно: розвиваються, виражають емоції, досліджують кольори та створюють красиві роботи. Особливо такі товари підходять для дітей 5-7 років. У цьому віці дітям легко прищепити любов до мистецтва.іграшка
  • Іграшки для покращення пам’яті та розвитку логічного мислення. Старшу дитину м’яка іграшка навряд чи зацікавить, а от інтелектуальні ігри – те, що треба. Це може бути набір геометричних фігур, які складаються у різні форми, або настільні ігри.
  • Іграшки для розвитку музичного сприйняття. Для прояву музикальних здібностей у дітей можна придбати міні гітару, барабан, піаніно з мікрофоном або акордеон. Додатково можна придбати бездротові навушники та інші аксесуари для телефону.
  • Активний відпочинок на природі. Щоб проводити більше часу з дитиною на свіжому повітрі, серед категорій є багато літніх пропозицій, таких як вітрячки, вертольоти, вертушки, повітряні змії. Під час активних ігор у дитини напружуються м’язи, що дуже важливо для фізичного розвитку. Найчастіше батьки купляють велосипед, м’ячі, бадмінтон, самокат, ролики.

Читайте також