Головна Здоров'я 4 міфи про коронавірус, у які не варто вірити

4 міфи про коронавірус, у які не варто вірити

mamabook
321 Переглядів
коронавірус
коронавірусНа фоні пандемії коронавірусу зростає паніка серед населення. Тож хвороба вже встигла обрости численними міфами та чутками.

Спеціалісти спростовують чергові 4 помилкові твердження про коронавірусну інфекцію, які зараз активно поширюються в соцмережах.

Винайшли вакцину

Ні, поки що вакцини від коронавірусу немає. Як і не існує спеціалізованих ліків від коронавірусної інфекції. Усе лікування спрямоване на боротьби із симптомами та стимуляцію імунної системи організму. Учені багатьох країн заявляли про початок розроблень вакцин проти коронавірус. Проте за найоптимістичнішими прогнозами, ліки можуть бути створені лише через півроку. Ще потрібно немало часу, аби вакцина пройшла серію численних тестувань. Тож дозвіл на використання вакцини для населення з’явиться не раніше, ніж через рік.

Коронавірус

Вірус можуть надіслати поштою

Основний спосіб передачі коронавірусу – це повітряно-крапелний. Навіть якщо він опиниться на товарі чи в коробці під час пакування, то вірус загине протягом 3 днів доставки. Якщо ж ваша посилка прийшла раніше, то варто одягнути нітрилові перчатки, перекласти товари у власну коробку, а пакувальні матеріали викинути й не брати додому. Додатково розбризкайте на поверхню товарів (якщо це можливо) спирт. Для гарантованої безпеки посилку можна залишити на декілька днів на балконі, доки вірус загине. Дуже добре, якщо на неї буде падати пряме сонячне проміння – воно вбиває віруси.

Коронавірус

Маска захищає від зараження

Насправді маски потрібні для людей, які захворіли. Так вони не будуть заражати оточуючих. У якості профілактики слід часто мити руки з милом.

Комарі передають вірус

Це один із популярних вірусів, який зараз шириться у соцмережах. Чимало людей повідомляє, що скоро розпочнеться сезон активності комарів – і паразити рознесуть вірус через укуси. Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я, немає підтвердженої інформації, що комарі поширюють коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукт №1, необхідний для укріплення імунітету в період епідемії коронавірусу

Читайте також