Головна Здоров'я Лікарі назвали продукт №1, необхідний для укріплення імунітету в період епідемії коронавірусу

Лікарі назвали продукт №1, необхідний для укріплення імунітету в період епідемії коронавірусу

mamabook
342 Переглядів
Салат
СалатЛікі та вакцини від COVID-19 не створені. Тому медики всього світу закликають мити руки, самоізолюватися та укріпити свій імунітет.

В умовах пандемії коронавірусної інфекції лікарі радять переглянути раціон та за допомогою ряду продуктів стимулювати імунну систему. Адже міцний імунітет – шанс звести до мінімуму ризик зараження або ж можливість перехворіти на вірус у легкій формі.

Для цього слід вживати корисні продукти, які захищають від токсинів і є джерелом великого спектру нутрієнтів. Першим у списку стоїть морська капуста (ламінарія).

Чому саме ламінарія?

Доктор медичних наук Михайло Гінзбург пояснив, що ламінарія не втрачає своїх корисних властивостей у будь-якому способі приготування. Тому її можна їсти засоленою, консервованою, навіть у вигляді чипсів.

В усіх станах вона активно стимулює антибактеріальний та противірусний ефекти. Єдина умова: вживати ламінарію слід регулярно не менше 3 разів на тиждень.

Як вживати морську капусту

Морською капустою можна замінити чи доповнити звични й салат, поєднуючи з іншими продуктами, – морквою, буряком. Корисно та смачно використовувати ламінарію в якості закуски до основної страви – картоплі, рису, м’яса.

Чим ще корисна ламінарія

Є у морської капусти ще одна корисна властивість, окрім укріплення імунітету та захисту від вірусів. Водорості містять багато йоду. При його дефіциті виникає ризик розвитку гіпотиреозу – одним із видів захворювань щитовидної залози. Ранні симптоми небезпечного хвороби проходять під виглядом хронічної втоми, на яку ми всі не звертаємо уваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як смачно заправити морську капусту 

Читайте також