Головна Релакс Який купити подарунок похресникам

Який купити подарунок похресникам

mamabook
41 Переглядів

Хрещені батьки традиційно вручають подарунки своїм похресникам на День святого Миколая, на Новий рік, Великдень, День народження, День ангела та інші події. Важливо, аби подарунки від хрещених батьків були корисними та душевними. Ось чому не прийнято дарувати похресникам гроші й цінні подарунки.

Що можна купити похреснику чи похресниці – читайте у підбірці від нашого сайту Mamabook.

Подарунки для дівчаток

Дитяча сумочка. Це завжди універсальний та корисний варіант подарунка для дівчаток від 2 років до дівчинки-підлітка.

Значки на одяг. Модний аксесуар, який дуже полюбляють діти різного віку. Дівчинка зможе змінювати значки та прикрашати ними шкільну форму, щоденний одяг. Значки можуть бути оригінальним доповненням до основного подарунка.

М’які іграшки. Ви можете підібрати м’яку ляльку, м’яких тваринок чи іграшку в українському етно-стилі.

Настільні ігри. Відмінний варіант корисного, цікавого подарунка! У нашому магазині ви можете підібрати ігри, враховуючи вік та хобі дівчинки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 корисних та цікавих іграшок для дітей

іграшки

Подарункові чашки. Це подарунок для дівчинки будь-якого віку! Пам’ятний та корисний презент, особливо, якщо ви обрали чашку з якимось написом, побажанням.

Аксесуари для волосся. Це можуть бути як заколки, так і обручі. Оригінальним варіантом подарунка буде обідок або віночок в українському стилі.

Пенал у школу. Завжди необхідна річ для дівчинки-школярки. Обирайте не лише зручний шкільний аксесуар, але й оригінальний – з яскравими принтами, написами, квітковою та тваринною тематикою.

Подарункові набори. Це готові варіанти оригінальних, презентабельних подарунків. Це може бути дитяча косметика, набори резинок для волосся, для купання, для плетення браслетів.

Подарунки для хлопчиків

Пазли. Хлопчики відрізняються любов’ю до збирання, а також цікавістю до логічних ігор, головоломок, іграшок. Тому пазли, починаючи з 2-річного віку, дуже доречні та корисні, але при цьому це чудовий недорогий подарунок.

Настільні ігри. У нашому інтернет-магазині представлені цікаві та улюблені багатьма настільні ігри: «Монополія», «Твістер», «Хто я?», «Мафія», «Уно», «Добл», «Дженга» тощо.

лего

Конструктори. Гарна альтернатива багатьом іграшкам. Адже конструктори – це розвага на розвиток логічного мислення, пам’яті, витримки. Також можна вибрати конструктори, з яких збираються різноманітні види транспорту.

Подарункові кружки. Чудовий варіант для похресника будь-якого віку – малюка, школяра, студента чи навіть дорослого офісного працівника. Обирайте чашки з душевними написами та побажаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оригінальні шкарпетки на подарунок 

плашка

Читайте також