Головна Дошкільнята ТОП-5 корисних та цікавих іграшок для дітей

ТОП-5 корисних та цікавих іграшок для дітей

mamabook
325 Переглядів
игрушки

игрушки

Малюки дуже енергійні та цікаві, вони активно розвиваються та досліджують світ навколо. Тому, основне завдання батьків максимально сприяти цьому, надаючи все нові можливості, як дитячі книги пазли, розмальовки, дерев’яні іграшки конструктори, мультфільми, іграшки тощо.

Пазли корисні для найменших

Розглядаючи різні способи розвитку для наймолодших, не останнє місце займають пазли. І це не дивно, адже ця весела гра допоможе дитині у веселій формі сформувати декілька корисних навичок, серед яких:

 • Розвиток дрібної моторики.
 • Складання картинки з мозаїки має позитивний вплив на роботу головного мозку, а саме: формування логічного і просторового мислення, уяви, уваги та фантазії.
 • Вони сприяють більшій посидючості малюка, цілеспрямованості та наполегливості, адже, щоб зібрати картинку потрібний час, зусилля та наполегливість.
 • Допомагає дитині повірити у власні сили та усвідомити відповідальність за результат своєї роботи, виховує в ній самостійність та цілеспрямованість.

Отож, складання мозаїки це чудова гра, яка приносить багато користі та задоволення. Може бути чудовим елементом спільної традиції, коли батьки та діти весело проводять час. А завдяки тому, що на ринку є їх безліч варіантів, як по віку за складністю, так і за дизайном, можна завжди знайти щось цікаве для себе та дитини.

Так, одним із варіантів є дерев’яні пазли для дітей, які буде як і цікаво складати, так і потім весело ними гратись. Тож, це хороший варіант провести час з малюком та посприяти у його активному розвитку.

няня

Чому корисно купляти дитячі розмальовки?

Ще одним простим та доступним методом урізноманітнити дозвілля — це розмальовка. Так, в залежності від віку дитини та її вподобань можна обрати різні її варіанти, а саме: пальчикові, водні, 3D та антистрес розмальовки. Усі вони розвиватимуть дрібну моторику, посидючість, уяву та наполегливість.

Також, крім зазначених вище переваг розмальовки для дітей допоможуть у:

 • Вивченні та розпізнаванні кольорів, тварин, форм та фігур тощо.
 • Розвитку творчого мислення та фантазії.
 • Формуванні зорової пам’яті та творчих здібностей.
 • Розвитку художнього смаку та любові до образотворчого мистецтва.
 • Чудовий спосіб сімейного відпочинку та релаксації.

Це чудовий спосіб провести разом час та в цікавій формі вивчити щось нове про навколишній світ, поекспериментувати з кольорами, фарбами та олівцями. Легкий спосіб отримати позитивні емоції, поринути у світ фантазій та мрій.

карандаши

Топ-5 іграшок, які сподобаються вашій дитині

Щоб обрати видання яке сподобається малюку потрібно звернути увагу на якість виконання книги, а саме, якість друку, використаних матеріалів, формат тощо. Видання повинно бути яскравим та відповідати віку та інтересам дитини.

Знайти цікаву мозаїку чи розмальовку можна легко на сайті інтернет-книгарні «Дім Книги», де багато навчальної та художньої літератури для різного віку читачів. Серед них пропонуємо наступні варіанти книг-іграшок для дітей:

 1. Дерев’яна іграшка-конструктор. Пенальчик
 2. Пазл дерев’яний в рамці. Лісові мешканці
 3. Пазл-розмальовка. Песик
 4. Фікси-Puzzle. М’які пазли. Дівчатка (2+)
 5. М’які пазли. Овочі (Розумний малюк)

Тож купуйте книги для вашої малечі на сайті інтернет-книгарні «Дім Книги»: https://dk-books.com/catalog/3459/ , адже це запорука веселого настрою, активного розвитку та навчання дитини. Чудовий спосіб провести спільний час з малечею та започаткувати спільні сімейні традиції, де книга стане чудовим другом та порадником, що проведе крізь усе життя.

Читайте також