Головна Малюки Перелік базових речей, які слід купити для новонародженого

Перелік базових речей, які слід купити для новонародженого

mamabook
163 Переглядів

Молоді батьки, готуючись до появи першого малюка в сім’ї, ще не мають достатнього досвіду. Тож зазвичай купують багато зайвих речей. Дитина росте так швидко, що не встигає поносити й половину заготовленого нового одягу. А буває й навпаки, коли гардероб купується в останній момент та в обмеженій кількості. Наш сайт підкаже, яким повинен бути одяг для дітей. Ось базові речі, які необхідні кожному новонародженому малюку – як хлопчику, так і дівчинці.

Бодіки

бодики

Без сумніву, найзручніша та найпрактичніша річ з моменту народження до 18 місяців. Бодіки доведеться змінювати регулярно. Коли малюк почне самостійно їсти, прання дитячих речей буде щоденним. Тому рекомендується купувати такий одяг цілими комплектами – по 5-7 штук. Це значно полегшить мамі процес прання та сушки. Для дому варто обирати однотонні й більш темні моделі, аби плями були не так помітні на одязі. Для прогулянок варто мати пару гарних бодіків у яскравих кольорах чи з веселими принтами.

Переваги бодіків із бавовни:

  • натуральна гіпоалергенна тканина;
  • доступна вартість;
  • витримують численні цикли прання;
  • не деформуються;
  • швидко сохнуть.

Льолі

Распашонки

Це зручні дитячі сорочки, створені саме для малюків. На льолі немає гудзиків чи блискавок, а одяг фіксується зав’язками на запах. Нетравматичний та комфортний одяг, який максимально підходить для чутливої ніжної шкіри малюка.

Зазвичай льолі виготовляють з бавовни чи флісу. Також у нас популярні байкові моделі. Вони теплі та підходять для дому на холодні сезони року.

Комбінезони

Человечки

Злиті моделі одягу чудово захищають від холоду, не дають можливості застуди спинку. Це відмінний універсальний одяг для сну та прогулянок. Для малюка можна використовувати як першу піжаму. Як і бодіки, комбінезони можна обрати з різних видів тканин – від легких бавовняних на літо до флісових з начосом на зиму.

Ромпери

Ромперы

Цей одяг ще називають пісочниками. Такий собі компроміс між бодіком та комбінезоном. Ромпери дуже зручні для прогулянок коло води, в пісочниці, на траві. Спина залишається закритою, проте ніжки та ручки не пітніють, контактують із сонцем. Це чудовий варіант одягу для малюка від 6 місяців та старше.

Шапочки

Шапочки

Тіло малюка не здатне забезпечити повноцінну терморегуляцію. Тому голова повинна знаходитися в теплі, аби не спровокувати застуду. Тим більше, що новонароджені ще не мають густого волосся на голові, аби захищатися від холоду та протягів. У шапочці малюк може спати, гуляти вдома. Обов’язково одягайте цей елемент одягу відразу після купання.

Дряпалки

царапки

Так називають маленькі рукавички для малюків. Аби дитина не травмувала обличчя та очі, їй надягають такі захисні рукавички. Також це захищає від бажання все тягнути до рота. Дитинка ще не здатна самостійно знімати дряпалки, тож рукавички носять малюки до 3 місяців.

Читайте також