Головна Релакс Найпопулярніші моделі шкарпеток

Найпопулярніші моделі шкарпеток

mamabook
21 Переглядів
Холодні руки й ноги

Холодні руки й ноги

Шкарпетки – предмет гардероба банальний, іноді абсолютно непомітний, але настільки ж незамінний. Саме шкарпетки вбережуть ваші ноги від холоду, вологи, натирання. Головне – правильно їх вибрати. А вибрати сьогодні – дійсно є з чого. Шкарпетки розрізняються за розмірами, матеріалами та видами. Спробуємо розібратися в основних варіантах.

Шкарпетки класичні

Такі шкарпетки чудово пасуватимуть до будь-якої ситуації та стилю. Зручні, легкі та приємні на дотик шкарпетки зігріють взимку і не дадуть нозі пітніти влітку. Тонкі чоловічі класичні шкарпетки – справжня знахідка для тих, хто не може собі дозволити влітку носити відкрите взуття.

носки

Прості жіночі класичні шкарпетки

Призначені для щоденного носіння. Основу тканини складає зручна вологостійка бавовна. Надійності та зносостійкості додає нейлон, пружності та щільного облягання – еластан.

Шкарпетки з малюнком

Жіночі та чоловічі шкарпетки з малюнком мають усі особливості та переваги класики, але дозволяють зробити будні трохи яскравішими. Такі моделі набувають останнім часом дедалі більшої популярності.

Прикольні шкарпетки

Зазвичай чоловіки не виставляють напоказ свої шкарпетки, але моделі з принтами, веселими написами, малюнками та орнаментами явно не доведеться ховати, адже мають вони просто чудовий вигляд. Головна їхня фішка – яскраве забарвлення та строкатий малюнок, які напевно підкреслять ваш настрій.

носки

Довгі шкарпетки

Чоловічі та жіночі шкарпетки подовженої висоти, звичайно, можна вибрати у класичних кольорах. Але найцікавіше – смугасті варіанти яскравих відтінків на будь-який смак від сонячно-жовтого до небесно-блакитного.

Медичні шкарпетки

Медичні шкарпетки, крім основних функцій, надають на ноги лікувальний або профілактичний ефект. Бувають масажні, компресійні, без гумки для кращого кровопостачання. Є м’які шкарпетки, створені спеціально для хворих на цукровий діабет. Медичні шкарпетки застосовують також і з метою профілактики.

Спеціальні шкарпетки

А ще бувають трекінгові шкарпетки для військових, туристів та спортсменів, активного відпочинку. Вони мають посилену щільність, тому практично не стираються і не мають неприємного запаху. Завдяки спеціальним зонам, здійснюється правильне навантаження при ходінні. Термошкарпетки призначені для захисту ніг в холодну пору року. Водонепроникні шкарпетки в екстремальних умовах надійно захищають ноги.

Читайте також