Головна Школярі Яким шляхом підготовки до ЗНО піти?

Яким шляхом підготовки до ЗНО піти?

mamabook
205 Переглядів
зно 2020

зно

Як успішно скласти ЗНО? Цим питанням задається кожен випускник та його батьки. Проте для вас точно не буде новиною, якщо ми скажемо, що найважливіша умова гарного результату – це хороша підготовка.

Варіант 1. Репетитор

Мабуть, один із найпопулярніших методів підготовки. Репетиторів на сьогодні є безліч, як тих, що працюють загалом на покращення рівня знань дитини, так і тих, що орієнтовані конкретно на підготовку до ЗНО.

Серед переваг репетитора варто виділити:

  • Індивідуальний підхід.
  • Необмежена кількість занять.

У свою чергу, цей варіант має і недоліки:

  • Вартість. Мабуть, найсуттєвіший недолік такого виду підготовки. Кожен репетитор сам встановлює цінову політику, але в середньому ціна коливається від 200 до 400 грн за один урок.
  • Одноманітність. Які б цікаві завдання не вигадував репетитор – це одна і та ж людина, а тому і уроки будуть завжди дуже схожі.

Проте, попри всі недоліки, варіант з репетитором користується популярністю в учнів та батьків та і він, зрештою, найчастіше допомагає досягнути бажаного результату на ЗНО.

навчання онлайн

Варіант 2. Курси для підготовки до ЗНО

На сьогодні це досить поширений варіант і такі курси переважно відбуваються онлайн, що значно підвищує їх популярність і спрощує процес навчання.

Перевагами такого виду підготовки є:

  • Вартість.
  • Різноманітність форматів.
  • Зручність для дітей.

Щодо недоліків варто зазначити:

  • Якість. Сьогодні серед багатьох курсів для підготовки до ЗНО, на жаль, небагато таких, які здійснюють справді хорошу підготовку. Досить часто вам можуть просто продати матеріал, а що робити з ним далі – хтозна.
  • Не завжди професійні викладачі. Нерідко на подібних курсах викладачами є самі студенти, і часто ті, чиї знання не надто прискіпливо перевіряють під час працевлаштування.
  • Усе і одразу. Подібні курси підготовки до ЗНО часто є комплексними. Тобто готують до кількох предметів одночасно за однаковою схемою. Це не завжди працює ефективно і не дозволяє належним чином сконцентруватися на одному предметі.

Тож насправді цей варіант є досить непогатим та бюджетним, але не завжди ефективним. Тому якщо і обирати онлайн курс – то лише хороший, якісний та перевірений!

зно 2020

Варіант 3. Самостійна підготовка

Самостійно підготуватися до ЗНО можна і можна дуже добре. Більше того, це такий вид підготовки, який автоматично додається всіх до описаних вище. Адже яким би хорошим не був репетитор чи курс, аби добре вивчити матеріал, учень повинен працювати самостійно.

Серед переваг самостійної підготовки можна виділити:

  • Вартість.
  • Незалежність.
  • Відповідальність.

До недоліків варто віднести:

  • Самодисципліна. Не всі учні зможуть, як то кажуть, “взяти себе в руки” і почати готуватися, дотримуватися графіку і не відкладати усе на останній момент.
  • Хибний напрям. Досить легко при самостійній підготовці обрати неправильну стратегію, неправильно побудувати план чи розрахувати час або почати опрацьовувати непотрібний матеріал.

Варто допомогти дитині, спрямувавши її навчання правильно і склавши разом із нею план навчання. Наприклад, тут можна піддивитися як зазвичай виглядає хороша самостійна підготовка до ЗНО з англійської мови.

Ми не можемо виділити один із описаних варіантів вище як найефективніший. Адже завжди важливо враховувати все: від фінансових можливостей до особливостей кожної дитини. Для більш відкритих і активних підійдуть курси підготовки до ЗНО, для більш сором’язливих – репетитор, а для відповідальних і наполегливих може найкраще спрацювати самостійне вивчення.

Варто лише пам’ятати, що кожен варіант потребує старань та регулярного навчання і тоді як підготовка з репетитором, так і самостійна буде успішною.

Читайте також