Головна Краса Які вітаміни потрібні для шкіри

Які вітаміни потрібні для шкіри

mamabook
76 Переглядів
витамин

витамин

Стан шкіри – завжди показник різноманіття вашого раціону, а також здоров’я кишечнику. Якщо нутрієнти погано засвоюються чи ваше меню незбалансоване, то на шкірі завжди буде безліч дефектів, естетичних проблем. Дізнайтеся, які вітаміни й елементи необхідні для здорової гарної шкіри.

Вугрі

Поширена проблема, яка зустрічається не лише в підлітків. У жінок в період гормональної перебудови (вагітність, клімакс) можливі вугреві висипи. Проблема посилюється, якщо в раціоні переважає смажена й жирна їжа. Позбутися вугрів дозволять вітаміни А, С, В2, В6, а також цинк, біотин, лецитин. Просто вживати продукти із високим вмістом цих нутрієнтів недостатньо – для вирішення проблеми з вугрями потрібні більші концентрації вітамінів.

Суха шкіра

У період міжсезоння суха шкіра часто є ознакою авітамінозу. Вирішити цю проблему допоможуть жирні кислоти Омега-3. Вживати її можна у вигляді добавки, а також ввести продукти із високим вмістом нутрієнту. Це лляна нерафінована олія, грецькі горіхи та яєчні жовтки, жирна морська риба.

Додатково при сухості шкіри слід вживати побільше вітаміну С, В2, В6, магнію.

косметика

Набряки шкіри

Набряки – ознака підвищеного рівня токсинів. Змінити цю проблеми допоможе активне вживання питної води та антиоксидантів. Це може бути їжа, багата на вітаміни С та Е.

Судинні зірочки

Вони можуть зустрічатися на обличчі, шиї, зоні декольте. Частіше – на сідницях, рідше – на руках чи спині. Це свідчить про ламкість судин, слабкості кровотоку. Нормалізувати утворення нової здорової сітки капілярів допоможе фізична активність, вживання вітаміну Д та Е, антиоксидантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як доглядати за шкірою взимку

Читайте також