Головна Краса 5 видів косметики, які не слід використовувати взимку

5 видів косметики, які не слід використовувати взимку

mamabook
70 Переглядів
маска

маска

Догляд за шкірою має сезонний характер. Ваші б’юті-процедури взимку повинні звести до мінімуму ризик агресивного впливу на шкіру. Дізнайтеся, які 5 косметичних засобів не варто використовувати в цей сезон.

Спиртові тоніки

Спирт у складі будь-якої косметики – це причина надмірної сухості шкіри. Окрім цього, знижується природний захисний бар’єр, що робить шкіру дуже вразливою.

Глиняні маски

Ще один засіб, який активно сушить шкірний покрив. Цей вид масок особливо небезпечний, якщо ваша шкіра вже суха.

Брускове мило

Використовуєте косметичне мило для очищення шкіри? На зиму від нього слід відмовитися. Цей засіб має високий рівень pH, що призводить до пересушування шкіри. Замість мила оберіть натуральні олії для очищення.

шкіра

Скраб чи мікродермобразія

Будь-які засоби, які ви використовуєте для відлущування старих клітин шкіри, слід відкласти до весни. Ви дуже знижуєте рівень імунітету шкіри, травмуєте її, а під впливом морозного повітря це стане колосальною естетичною проблемою.

Косметика з вітаміном С

Засоби з вітаміном С орієнтовані на боротьбу з пігментацією шкіри, тобто її відбілювання. А це завжди агресивні сироватки чи тоніки, які пересушують шкіру. На зиму оберіть крем, який запобігає втраті вологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашні рецепти масок для шкіри

Читайте також