Головна Релакс Як впливає червоний колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає червоний колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
361 Переглядів
гори

гориКожен колір має особливий вплив на людину. І йдеться на лише про зміну настрою та керування емоціями. Лікування кольорами – це цілий розділ нетрадиційної медицини. Обираючи посуд певного кольору, ми можемо лікувати конкретні внутрішні органи. Наш сайт Mamabook розповість, чому із обережністю слід використовувати червоний колір.

Що символізує червоний?

Це найдинамічніший колір, який закликає до дії, активності. Символіка кольору дуже суперечлива. З одного боку, він асоціюється із любов’ю та красою. Але з іншого – це символ помсти, агресії, війни.

Вплив червоного на людину

Червоний дозволяє підтримувати організм у тонусі, постійній бадьорості. Достатньо подивитися на будь-який предмет червоного кольору, аби відчути миттєвий прилив сил. Посуд червоного кольору доцільно використовувати для хворих.

Але частий контакт із червоною палітрою небезпечний – колір провокує нетерпимість, егоцентризм, безпідставне лідерство, бажання помсти. Тому червоний колір потрібно максимально обмежувати в інтер’єрі підлітків.

У кольоротерапії червоним лікують кровотворні органи та серце. Його прикладають до області селезінки та тимуса (це залоза, розміщена зверху грудної клітки). Якщо у вас часто мерзнуть руки та ноги, то стимулювати кровообіг, покращити утворення нових капілярів допоможуть шкарпетки чи рукавиці червоного кольору. Також вважається, що червоні речі стимулюють імунну систему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає білий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також