Головна Релакс Як впливає білий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає білий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
538 Переглядів
білий колір

білий колірТерапія кольором вже визнана нетрадиційним методом лікування. А це означає, що кожен колір має свій певний вплив на фізичний чи емоційний стан. Правильно підбираючи колір посуду чи одягу, можна лікувати від хвороб та захищати від розвитку нових. Також інтер’єр приміщення, виконаний в певній гамі, формує наш внутрішній світ. Наш сайт Mamabook підкаже, як залежать настрій та здоров’я від білого кольору.

Що символізує білий

Цей колір асоціюється із духовністю, чистими думками, добротою, святістю. А також це колір, який обирають успішні люди.

Вплив кольору на людину

Асоціативно білий колір відкриває безмежні можливості, тому завжди стимулює людей до дій. Білий одяг – ідеальне рішення для занять спортом, ділових зустрічей, тобто подій, від яких ви хочете отримати максимальний результат. Білий завжди налаштовує на позитивні думки, тому його обирають для йоги та духовних практик.

Вплив білого на здоров’я

Білий добре приглушує фобії, тривожні стані, від додає життєвого тонусу. Це гарний стимулятор для нормалізації роботи очей та органів ендокринної системи. Оскільки сприйняття кольору проходить не лише через органи зору, але й шкіру, то білий колір допомагає очиститися організму від токсинів.

Чим корисний білий колір:

  • Зменшує частоту головного болю.
  • Покращує сон.
  • Знімає тривогу.
  • Профілактика стресу.
  • Очищення організму від токсинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 прихованих причин стресу, з якими ми зіштовхуємося щодня

плашка

Читайте також