Головна Дошкільнята Як відучити від соски

Як відучити від соски

mamabook
185 Переглядів

Давать ли ребенку соску или пустышку?

Відмова від пустушки – це важливий крок для малюка. Серйозна зміна в його звичному розкладі та режимі, справжній дорослий крок.

Як відучити дитину від пустушки – це одне питання, але закономірно виникає й інше: коли потрібно це робити? Лікарі радять починати відучувати малюка від соски у віці від 6 до 9 місяців. Якщо за цей час відучити дитину від пустушки не вдалося, спробувати знову потрібно пізніше, починаючи з періоду півтора-двох років.

Якщо ти твердо вирішила відучити дитину від пустушки, а малюк починає плакати, не можна давати йому соску. Це стосується дітей, яким півроку і трохи більше. Тобі потрібно відволікати його, заспокоювати або трохи змащувати соску несмачним продуктом. Соска не повинна бути в полі зору дитини! Поклади її подалі, можливо, малюк навіть не помітить відсутності пустушки.

Зі старшою дитиною доведеться домовлятися. У цьому випадку поступово відучити дитину від пустушки – це не варіант. Розкажи, що соска знадобилася іншому малюкові, придумай казку, скажи, що він молодець, якщо поділився з кимось пустушкою. Можна сказати дитині, що через тиждень або 3 дні йому потрібно буде обмінятися з казковим героєм пустушкою на щось більш гарне. Якщо пообіцяєш, подарунок обов’язково зроби.

Як відучити дитину від пустушки:

  • Будь наполеглива. Не можна давати соску за першим покликом або криком.
  • Якщо у малюка намічаються інші зміни в житті, відклади процес відучування на інший час.
  • Не свари дитину за те, що йому важко розлучитися з пустушкою.
  • Прибери соску подалі, щоб дитина її не бачила.
    Відволікай дитину.
  • Стеж за тим, щоб цих правил дотримувалися всі члени сім’ї. За спиною давати дитині пустушку не можна ні бабусі, ні чоловікові – нікому.

товар, дитячий одяг літнійНа фото: якісний дитячий одяг від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також