Головна Школярі Як успішно скласти НМТ чи ЗНО?

Як успішно скласти НМТ чи ЗНО?

mamabook
126 Переглядів
зно

зно

Про зовнішнє незалежне тестування чимало школярів та їхніх батьків замислюються лише в останньому класі. Тобто зі півроку чи рік до випуску зі школи. Проте підготовку до ЗНО слід розпочинати значно раніше – хоча б за 1 чи 2 роки. Адже помилково вважати, що запитання на тестах торкнуться переважно шкільні програми старших класів. Насправді тестування включає узагальнення знань учня, які він отримав у середній та старшій школі. Аби підготовка до ЗНО була високоефективною, слід розробити систематизований підхід та готуватися до тестів планомірно, покроково.

Форма навчання

Сьогодні дистанційна робота та навчання стали нормою сучасного життя. На практиці підтверджується результативність такого підходу. Адже учень не витрачає час на дорогу до школи та назад, не зіштовхується з психологічними проблеми, які пов’язані з соціалізацією та щоденним спілкуванням з однолітками. Якісна онлайн школа дає безліч переваг. Оптимізуючи свій навчальний процес, школяреві значно легше спрямовувати вільний час на відпочинок, фізичну активність та додаткову підготовку до іспитів.

Приміром, онлайн-школа JustSchool пропонує комфортні та сучасні умови навчання:

  • особистий кабінет;
  • можливість прямого зв’язку із викладачами;
  • безкоштовні доступи до новітніх навчальних посібників;
  • інтерактивні та інтегровані уроки;
  • потужний педагогічний склад у вигляді вчителів із багаторічним досвідом та прогресивним мисленням.

Отже, обираючи дистанційну освіту, учень отримує привілей у вигляді вільного часу. Це дозволяє зосередитися на більш якісному опрацюванню нових тем та повторення пройденого матеріалу. Оскільки підготовка до НМТ буде систематичною, без поспіху, то й результат тестування буде гарантовано високим чи вище середнього.

навчання онлайн

Комплексна підготовка

Самостійне опрацювання матеріалу – складний процес. Проте й розраховувати виключно на приватного репетитора також не слід. Завдання учня – задіяти декілька методик у підготовці. Самостійно можна опрацьовувати тестування минулих років. І ті теми, де виникає найбільше труднощів, детально розбирати з репетитором.

Також корисно спробувати декілька різних курсів з онлайн-підготовки до ЗНО. Різні підходи та додаткове повторення матеріалу підуть лише на користь.

зно 2020

Дотримання режиму

Якщо намагатися підготуватися до тестування наприкінці 11-го класу, то школяра швидко чекатиме хронічна втома та тривожний стан. Дуже важливо дозувати розумову діяльність і чергувати її з відпочинком, фізичною активністю. Це ще один доказ, що підготовка до іспитів повинна розпочинатися заздалегідь.

Поради для випускників щодо розроблення ефективного тайм-менеджменту:

  • протягом випускного класу працювати доведеться щоденно, не влаштовуючи собі повноцінні вихідні дні;
  • розпочніть лягати та прокидатися чітко в один час, не порушуючи графіку;
  • не пропускайте прийоми їжі;
  • дбайте про достатній рівень спорту;
  • мінімізуйте витрачений час на гаджети;
  • чітко дозуйте час, який ви зможете спілкуватися з друзями;
  • не сидіть над одним предметом декілька годин – переключайтеся на завдання іншої тематики.

Читайте також