Головна Світ мами Як розшифрувати значення снів по дням тижням

Як розшифрувати значення снів по дням тижням

mamabook
206 Переглядів

8 правил здорового сна

Як правильно тлумачити сни, які наснились в певний день тижня? Правильно розшифрувавши сон, можна дізнатись, чи здійниться він у майбутньому.

Понеділком керує Місяць. Сни, які приходять по ночах з неділі на понеділок, збуваються нечасто. Як правило, вони пов’язані з побутовими негараздами, життєвими проблемами. Часто це суєтні і неспокійні історії.

Вівторок вважається днем, якому протегує Марс. Сни, які викликає ця планета, наповнені найсильнішими бажаннями, прагненнями. Якщо ви чогось сильно хочете, то існує велика ймовірність, що присниться це саме з понеділка на вівторок. Збуваються такі сни рідко.

Середа контролюється Меркурієм. У снах з вівторка на середу може міститися велика кількість різних відомостей, і корисного з них виявляється не так вже й багато. Непросто вичленувати щось важливе, тим більше що сни ці легко і швидко вивітрюються з голови. Однак нерідко вони збуваються, хоч і не надто скоро.

Четвер — день Юпітера. Сни із середи на четвер, швидше за все, присвячені кар’єрі і роботі людини. Вони пов’язані зі спеціалізацією, перспективами. Вони цілком можуть збутися, часто це досить конкретні сни, які нескладно тлумачити.

П’ятниця вважається днем ​​Венери. Сни, які приходять з четверга на п’ятницю, зачіпають почуття і емоції людини. Вони можуть багато розповісти про ситуацію у відносинах з коханою людиною і друзями. Швидше за все, такий сон збудеться.

Субота — це день Сатурна. Все, що сниться з п’ятниці на суботу, дозволить вам багато дізнатися про свою подальшу долю, а також про близьких людей. Часто сон, який відвідав вас в день Сатурна, збувається.

Неділя — день, присвячений Сонцю. Якщо сон приснився з суботи на неділю, то він, швидше за все, дуже особистий. У ньому може бути відображено щось, що стосується найбільш близьких людей. Ці сни збуваються, але не скоро.

гаманець, товарНа фото: стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також