Головна Релакс Як проводиться професійне миття вікон в офісних приміщеннях?

Як проводиться професійне миття вікон в офісних приміщеннях?

mamabook
6 Переглядів
клінінг

миття вікон в офісі

Як і в житлових приміщеннях, вікна в офісах потребують уваги. Інколи виникає необхідність у більш частому їх митті, оскільки швидкість забруднення більша. Брудні вікна сприяють погіршенню працездатності колективу, скло втрачає прозорість та пропускає менше сонячного проміння. Та й брудні вікна не найкращим чином відображаються на іміджі компанії. Регулярне прибирання обов’язкове для підтримки належного санітарного стану приміщення, турботи про здоров’я персоналу, партнерів та відвідувачів. Щоб зекономити час та бути впевненим у доброму результаті, це завдання все частіше доручають спеціалістам – так, клінінгові послуги Clean-Home включають миття вікон та скляних фасадів. Акуратність, відсутність поспіху, правильна технологія миття – згадані умови мають велике значення для ідеальної чистоти й блиску вікон.

Прибирання офісу має свою специфіку, й миття скла – в тому числі. В офісних приміщеннях завжди вища концентрація пилу. Це пов’язано з великим потоком людей, які приносять на взутті вуличну пилюку й бруд, функціонуванням оргтехніки (наприклад, принтерів, сканерів, комп’ютерів). Пил може потрапляти й через несправні вентиляційні системи. З зовнішнього боку на склі активно осідає дорожній пил, також на забруднення вікон впливає вітер, опади. Все це поступово накопичується на поверхнях, й вимагає зусиль при очищенні. Тому найкраще, щоб справою займалися професіонали, які мають відповідні знання, навички, користуються спеціальними засобами та інвентарем.

Підготовчі заходи, що здійснюються перед очищенням

Перед тим, як братися безпосередньо до відмивання вікон, слід підготувати простір до роботи. А саме:

  • прибрати з підвіконня всі предмети, зняти жалюзі або штори;
  • доставити у приміщення інвентар та мийні засоби;
  • наповнити відро чи іншу місткість чистою водою та подбати про його надійну установку на підвіконні.

Другий пункт потребує особливої уваги. В домашніх умовах вікна миються губками чи ганчірками. Професійний клінінг передбачає використання широкого переліку приладдя та інструментів: стяжки для видалення зайвої рідини, щітки з висувною ручкою, м’які губки. Також застосовують серветки з мікрфофібри, оскільки вони не залишають на склі слідів ворсу та розводів.

Порядок дій в процесі професійного клінінгу вікон

професійне миття вікон

Вікна можуть митися як в рамках регулярного, так і генерального прибирання. Також клінінг компанія може надавати такі послуги окремо.

Робота проводиться в заданій послідовності:

  • Обробляється віконний отвір. Спершу пил та бруд видаляються з підвіконь та віконної рами. Елементи склопакета промивають водою з мийним засобом, а тоді протираються, щоб прибрати залишки води.
  • Видаляється наліт пилу зі скла, зсередини та ззовні. Для уникнення появи брудних розводів спершу застосовують м’яку суху губку. Нею знімають більшу частину пилу так, що він не розмазується по поверхні.
  • Після усунення пилу скло щедро змочують водою, аби змити решту бруду після обробки губкою. Рідина, яка залишилася, видаляється стяжкою.
  • Далі на відмите скло наносять очищувальний засіб. Розчин розтирають поверхнею за допомогою щітки або сухої серветки. Потім скло протирають.
  • Наприкінці здійснюється полірування скла – так йому забезпечується блиск.

Працівники оглядають вікна, чи не залишилося десь слідів пилу або мийних засобів, й при їх виявленні оперативно усувають. Коли процес миття завершений, необхідно ретельно протерти сухою серветкою весь віконний отвір, в тому числі рами, підвіконня і відкоси.

Читайте також