Головна Краса Як правильно зберігати гель-лаки, аби вони не зіпсувалися

Як правильно зберігати гель-лаки, аби вони не зіпсувалися

mamabook
463 Переглядів
манікюр

манікюр

При неправильному зберігання шеллак швидко стає густим та псується. Важливо дотримуватися простих рекомендацій, аби цей дорогий матеріал для манікюру завжди відповідав високій якості, мав оптимальну для роботи текстуру. Як правильно зберігати гель-лаки, аби продовжити термін їхнього використання?

Правильне освітлення

Гель-лаки Kodi вважаються одними з найстійкіших. Приміром, вони не бояться контакту з повітрям, оскільки не випаровуються. Але не всі майстри манікюру знають, що всі шеллаки без винятку дуже чутливі до сонячних променів. У складі гель-лаків є УФ-хвилі, що захищають матеріал від повної полімеризації. Але їх недостатньо, аби виключити можливість змін у структурі покриття. Недаремно більшість виробників створює чорні або кольорові флакони, які відповідають кольоровому відтінку матеріалу.

Загальні рекомендації щодо захисту гель-лаків від світла:

  • аби покриття не загусло та не взялося комочками, його слід захищати від природних та штучних джерел світла;
  • найкраще місце для зберігання шеллаку – шафка із дверцятами, б’юті-кейс, поличка з темним кутом, картонна коробка з кришкою;
  • у жодному випадку не залишайте флакончики на робочому місці коло вікна;
  • під час виконання манікюру флакони з шеллаком потрібно відставляти на протилежну сторону від лампи.

баф

При якій температурі зберігати гель-лаки

Ще один важливий показник – це температурний режим. Не можна допускати різких перепаді температур у зоні, де зберігається гель-лак. Приміром, тумба чи поличка з шеллаками повинна розміщуватися подалі від радіаторів, обігрівачів.

Але низька температура також псує структуру покриття, гель-лак стає неоднорідним. Тому холодильник чи будь-яке інше охолоджене місце – невдалий варіант для зберігання флаконів. Де зберігати гель-лаки, аби вони не зіпсувалися? Підберіть приміщення зі стабільною кімнатною температурою.

Стан спокою

Ще один фактор, про який більшість не замислюється, але він також дуже важливий – це відсутність вібрацій. Проблеми з гель-лаками починаються ще на стадії їхнього транспортування. Особливо чутливі до тряски недорогі види покриттів. Якщо ви замовляєте шеллак по інтернету, то є ризик отримати флакони з численними дрібними пухирцями. Знайте, такий лак буде погано лягати на нігтьову пластинку. Результат – недовговічний манікюр, який швидко дасть тріщини та затирання.

Як захистити гель-лак від розтрушування:

  • замовляйте гель-лак в інтернет-магазині, де надійно пакують товари і загортають шеллаки в плівку;
  • після отримання товару флакончики не можна відразу відкривати – їм потрібно постояти мінімум 3 години;
  • не струшуйте ємність безпосередньо перед нанесенням лаку;
  • шеллаки краще переносити в спеціальному б’юті-кейсі, де є ніші для фіксації флаконів.

Відкриті гель-лаки транспортуються лише з міцно закрученою кришкою. Після кожної процедури перевіряйте, чи надійно закрити флакони.

Читайте також