Головна Релакс Як правильно вибрати ароматичні свічки

Як правильно вибрати ароматичні свічки

mamabook
170 Переглядів
калатея

калатея

Настання осені та негода часто приносять із собою смуток, відсутність настрою, небажання щось робити, і взагалі виходити з дому. Допоможе спорт, зустрічі з друзями, та й будь-яке цікаве та приємне дозвілля. Ще один із помічників у боротьбі з осінньою нудьгою – ароматерапія, використання ароматичних свічок для дому. Про те, як правильно вибрати аромо свічки, їх вартість та якими вони бувають – розкажемо детальніше.

Створюємо настрій за допомогою ароматерапії

Різні ефірні олії з їх ароматами впливають на стан людини:

  • тонізують і бадьорять;
  • піднімають настрій, збільшуючи рівень гормону ендорфіну;
  • прибирають вплив емоційного навантаження та стресу;
  • стимулюють імунітет;
  • а також відлякують комах та вбивають віруси у приміщенні, що незамінні восени.

Кожна олія та аромат діють по-своєму. Як вибрати аромасвічки для своєї оселі, такі, що піднімуть настрій,  наповнять кімнати приємним запахом та створять бажану естетику?

Цитрусові

Найдієвіший засіб для підняття тонусу – свіжий та екзотичний запах цитрусових. Він, мабуть, один із найулюбленіших для дорослих та дітей. Нас приваблює кислуватий запах лимона, трохи гіркий – мандарина, бадьорий та солодкий – апельсина.

грейпфрут

Троянда

Троянда – це сама романтичність, ніжність та жіночність. Напрочуд красива квітка з королівським ароматом. Крім того, що ніжні ноти троянди приносить нам задоволення, він ще й корисний для здоров’я: має бактерицидну дію, заспокоює і розслаблює, допомагає позбутися головного болю.

Жасмін

Аромат жасмину розкішний, він яскравий і чуттєвий, сильний і водночас ніжний, солодкий. Олія жасмину незамінна у догляді за шкірою, тому вважається однією з найцінніших і найдорожчих. Її запах заспокоює, знімає стрес та стан апатії, допомагає розслабитись при неврозах.

Правильне використання

Ви вибрали улюблений аромат, купили ароматичні свічки, але як палити їх правильно?

  1. Не паліть парфумовані свічки надто довго. Після кількох годин безперервного горіння оліїя перегрівається і перестає віддавати свій запах. Потрібно дати воску охолонути, а потім за бажання продовжити ароматерапію.
  2. Не задувайте свічку, правильно буде накрити її кришкою. При задуванні аромат домішується з запахом горілого гноту, і це може зіпсувати букет.
  3. Необхідно тримати палаючу ароматичну свічку в межах видимості і не ставити біля предметів, які можуть спалахнути.
  4. Купуйте ароматичні свічки та дифузори у перевірених виробників, наприклад, в арома бутику Poetry Home. Хороші свічки зроблені на основі натурального воску та виключно натуральних ефірних олій будуть мати високу ціну, проте і кращу якість.

Давайте наповнимо свої будинки чудовими ароматами, які допоможуть повернути спогади про літо та створять приємну атмосферу цієї осені!

Читайте також