Головна Світ мами Як отримати аліменти, не відвідуючи суд

Як отримати аліменти, не відвідуючи суд

mamabook
101 Переглядів
зрада

зрада

Онлайн-послуги набирають обертів. Сьогодні вони вже торкнулися судової системи. Чимало питань із сімейного права, приміром, розірвання шлюбу, можна вже отримати дистанційно. А це значить, що жінці не доводиться щоразу контактувати із колишнім чоловіком, витрачати час на суди. А головне – зменшуються затрати і на послуги юристів. У сучасних українських реаліях багато жінок взагалі перебувають за межами країни. Аби подбати про власних дітей та змусити колишнього чоловіка нести відповідальність, можна подати на аліменти через онлайн-сервіс. Дізнайтеся, за яким принципом працює цей механізм.

Простота онлайн-сервісу

Сайт було створено для максимально простої та швидкої процедури. Усього в декілька кроків готові документи та судове рішення на користь матері. Дбати про дітей сьогодні легко, як ніколи.

Алгоритм дії виглядає таким чином:

  • заповнення анкети онлайн (необхідність дати відповідь на невелику кількість запитань);
  • отримання готової заяви;
  • надсилання пакету документів поштою чи, за бажанням, їх можна подати до суду особисто;
  • отримання судового наказу, що забов’язує колишнього чоловіка до виплати аліментів.

Оформити цю просту покрокову процедуру ви зможете на сайті https://alimenty-online.com.ua/ – популярному онлайн-сервісі отримання аліментів.

часы

Від чого залежить розмір аліментів?

Колишню дружину завжди цікавить, яким чином нараховуються аліменти. Як суд визначає, у якому розмірі батько забов’язаний виплачувати кошти на дітей. На остаточну суму впливає декілька факторів. Що потрібно знати про аліменти:

  • якщо в шлюбі була 1 дитина, то з доходів платника на аліменти вираховуються 25%;
  • якщо 2 дітей – батько сплачує 1/3 частину від свого офіційного доходу;
  • 3 чи більше діток – 50% від доходу платника.

Проте нерідко на практиці зустрічаються випадки, коли офіційний дохід відсутній. Колишній чоловік отримує гроші, проте ніяк їх не фіксує. У такому випадку розмір аліментів вираховується від середньої зарплатні конкретного регіону.

гроші

Що потрібно знати про мінімальний розмір аліментів?

Для жінок, які мусять відслідковувати нововведення, актуальним є момент, якими ж будуть мінімальні аліменти 2023. Для початку слід розібратися із термінологією.

Отже, законом встановлено таке поняття, як мінімальний рекомендований розмір аліментів. Його можуть стягувати з платника лише у випадку, коли у нього достатній офіційний рівень заробітку. Ця сума на сьогодні складає 100% від розміру прожиткового мінімуму, призначеного для дитини конкретного віку.

Тож з 2023 року за дитину до 6-річного віку нараховується 2272 грн. Розмір мінімальних аліментів на дитину від 6 років до повноліття наразі становить 2833 грн.

Читайте також