Головна Школярі Як організувати креативний простір у класах НУШ

Як організувати креативний простір у класах НУШ

mamabook
1214 Переглядів
школа

школа

Нова українська школа започаткувала на практиці ігрові форми навчання та незвичне зонування простору класних кімнат. Інтерактивність стала базовим елементом навчання в новому форматі. Сьогодні яскраві настінні стенди, перегляд презентацій, освітніх роликів та мультфільмів усе частіше використовується педагогами в початкових класах. Тому незамінними в процесі навчання стали й сучасні помічники – обладнання для початкової школи для практичних занять, персональні гаджети та мультимедійне обладнання для шкіл.

Що саме дозволить зробити урок більш креативним та інформаційно доступним для учнів? Адже знання повинні завжди закріплюватися на практиці!

нуш

Інтерактивний урок

Одним із головних питань у технічному забезпеченні класів НУШ є вибір проекторів. Учителям значно легше пояснити учням складні теми, якщо у розпорядженні є яскраві слайди, тематичні зображення та інфографіка. Завдяки проектору, аудиторній дошці діти також можуть представляти презентації, розроблені самостійно чи колективно.

Ще одне вдале рішення – це проходження колективних тестів, вікторин. Проектор може бути задіяний у процесі навчальних ігор.

класний куточок

Руханки та основи здоров’я

Обов’язковою вимогою до освітнього процесу у навчальній школі є проведення фізкультхвилинок. Спеціальне обладнання для школи, орієнтована на збереження здоров’я, забов’язане бути в кожній класній кімнаті.

Також педагог наголошує про необхідність дотримуватися правил особистої гігієни, дбати про чисті руки та робочу поверхню.

Саме в початковій школі роблять акцент на безпеці життя. Із дітьми вивчають правила поведінки на перервах, на вулиці, під час екскурсій.

Базові товари для соціальної та здоров’язбережувальної галузі:

  • Інформаційні стенди із правилами дорожнього руху, особистої гігієни.
  • Макети дорожніх знаків.
  • Килим на підлогу із дорожньою розміткою.
  • Масажний килимок для ніг.
  • Каремати.
  • Твістер та інші активні ігри, які можна проводити в приміщенні.
  • Гімнастичні палки та обручі.

руханка

Освітнє середовище для інклюзивних класів

Законом передбачено, що всі дітки мають право на отримання якісної освіти. Тож фізичні чи психоемоційні вади не повинні перешкодити учням навчатися в загальноосвітніх школах. І якщо раніше для цього існували окремі спеціалізовані заклади, то сьогодні організовані класи для дітей з особливими вимогами. Полегшити їхній навчальний процес дозволяє обладнання для інклюзивної освіти різних видів.

Важливо, що кожен навчальний заклад повинен організувати спеціальні шкільні кімнати, які будуть оформлені під потреби учнів. А саме:

  • Товари для проведення сенсорної інтеграції.
  • Пісочна анімація.
  • Спеціальні меблі та куточки відпочинку.
  • Обладнання, що допоможе проводити корекцію при порушеннях зору.
  • Прилади, матеріали для інтерактивного навчання.

Великий вибір обладнання для організації простору НУШ та інклюзивних класів представлений на сайті STEMclass. Ці товари сертифіковані, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та вимогам сучасної шкільної освіти.

Читайте також