Головна Вагітність Як лікувати горло вагітним

Як лікувати горло вагітним

mamabook
4406 Переглядів
тонзиллит

тонзиллитПід час вагітності потрібно максимально уникати прийому лікарських препаратів. Адже активні компоненти в їхньому складі впливають на внутрішньоутробний розвиток малюка. Але як лікуватися вагітним під час сезонної епідемії? Адже застуда, нежить, біль у горлі – часті явища.

Наш сайт Mamabook підготував декілька безпечних, проте ефективних засобів, які допоможуть позбутися болю в горлі.


ПОРАДА! Ці полоскання варто проводити двічі на тиждень із метою профілактики таких захворювань, як ангіна, фарингіт, тонзиліт. Особливо в період осінньо-зимових епідемій.

Рецепт 1. Яблучний оцет

Оцет – природний антисептик. Проте безпечним для організму є саме яблучний оцет. Його кислотність повинна бути 5%. Підготуйте розчин для полоскання в таких пропорціях: 2 столові ложки на 150 мл вистиглої кип’яченої води. Температура води повинна бути близькою до температури тіла – 35-38 градусів. Ополіскуйте горло 3-4 рази на день після їжі. Потім не приймайте їжу та рідини протягом 45 хвилин.

Рецепт 2. Морська сіль + сода

На 150 мл  охолодженої кип’яченої вод (35-38 градусів) додайте ½ чайної ложки соди та 1,5 чайні ложки морської солі. Розчин дуже концентрований на смак, але допомагає вилікувати горло вже на другу добу. Робіть часті полоскання (5-7 разів на день).

сіль

Рецепт 3. Морська сіль + йод

На 150 мл охолодженої кип’яченої вод (35-38 градусів) додайте 1,5 чайної ложки морської солі та 5 крапель йоду. Розчин гіркий та неприємний на смак, може провокувати рвотний рефлекс. Робіть часті полоскання (3-4 рази на день).

Рецепт 4. Морська сіль + олія чайного дерева

Якщо у вашому розпорядженні є натуральна олія чайного дерева, то обов’язково скористайтеся цим диво-засобом. Це один із найпотужніших природних антисептиків. На 150 мл охолодженої кип’яченої вод (35-38 градусів) додайте 1,5 чайної ложки морської солі та 2 краплі олії. Не використовуйте олію в більшій кількості! Вона може спровокувати алергічний висип на поверхні гортані та ротової порожнини. Робіть нечасті полоскання (2 рази на день).

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно пити яблучний оцет

Читайте також