Головна Релакс «Як вибрати якісні освітні курси?»

«Як вибрати якісні освітні курси?»

mamabook
293 Переглядів
студент

студент

В наш час народний вислів «вік живи – вік учись» є вкрай актуальним для сучасної людини.  В умовах високої мінливості інформації та подій, важливо постійно рухатись, підвищувати інтелект, підтримувати стабільність розумового тонусу. Для цього у всесвітній мережі створено колосальну кількість курсів, різноманітних напрямків та освітніх програм. Та за такої великої кількості пропозицій, людині досить не просто зробити правильний вибір. То на що ж опиратись юному математику, обираючи між Stem від Inventor та Easy Math від Букі? 


Основоположні критерії

А) Обличчя курсу – його сайт;

Ознайомтесь зі структурою та виглядом освітньої платформи, або ж майданчика потенційних курсів. Оцініть його зручність та можливості для навчання. Говорячи про онлайн курс, попередня перевірка є вкрай доречною, адже в найближчому майбутньому ви навчатиметесь на відповідній платформі тривалий проміжок часу. Тому простота використання та наявний функціонал відіграватиме не останню роль під час здобуття освіти. 

Б) Враження понад усе;

Намагайтесь відшукати відгуки випускників потенційних курсів, ознайомтесь з їх змістом. Спеціалісти також радять безпосередньо обговорити курс з ними.  Їх можливо відшукати у соціальних мережах та форумах. Огляньте рейтинг відповідних компаній. Також не мало важливим є ступінь залучення аудиторії, тож прогляньте настільки активно люди спілкуються між собою. 

В) Зверніть увагу на авторство курсу;

Насправді створити освітній курс, або ж практикум з підготовки до ЗНО «по шаблону» зможе практично будь-яка людина, не маючи жодної освіти. Перевірте, кому належить створення курсу. Якщо ж авторство не вказано – запитайте про це у менеджера, чи спеціаліста з підтримки освітньої платформи. В ідеалі авторство має належати людині з багаторічним професійним стажем та предметними досягненнями у своїй сфері. 

ноутбук

Г) Ознайомтесь з програмою курсу;

Наступним кроком є перевірка змісту майбутньої програми курсу. Проаналізуйте чи підходить формат викладення предмету, послідовність розкриття тем, навантаження на кожний урок. Доречно поцікавитись також щодо майбутніх домашніх завдань та проведення проміжних тестувань. 

Ґ) Поспілкуйтесь з майбутнім викладачем;

Якою б не була поважність вигляду курсів, саме викладач є тим провідником, котрий допоможе отримати нові знання, навички та досвід. Обговоріть з ним навчання, відчуйте настільки підходите одне одному. Деякі люди, через відмінність характерів, вкрай важко знаходять спільну мову між собою. Тому послухайте, чи підходить для вас манера викладення учителя, його голос та спосіб пояснення матеріалу. 

Д) Завершення курсу

Кінцевою опорною точкою під час вибору є формат завершення програми курсів. Перевірте, чи надає освітня платформа документ по завершенню курсів. Де визнається відповідний диплом чи сертифікат. Провідні освітні центри надають атестати, які є досить ваговими для роботодавців під час вибору кандидатів на посаду. 

Підсумки

Як бачимо, при виборі якісних курсів існує досить багато критеріїв та факторів, на які необхідно звертати увагу. В першу чергу радимо оглядати саме рейтинг освітніх платформ, адже погані відгуки неможливо видалити чи змінити зі сторони. Те ж стосується положення курсів у пошуковій системі Google. Найвище знаходитимуться сайти, які відвідують найчастіше. Іншими словами компанія Google надає їм «кредит довіри».

Читайте також