Головна Здоров'я Вологе прибирання та віруси: зв’язок імунітету й гігієни

Вологе прибирання та віруси: зв’язок імунітету й гігієни

mamabook
85 Переглядів
грип

грипВ останні роки, особливо у зв’язку з пандемією COVID-19, питання гігієни та чистоти вдома стали особливо актуальними. Люди все частіше звертають увагу на те, як правильно прибирати приміщення, щоб підтримувати своє здоров’я та захиститися від вірусів. Але чи справді є зв’язок між вологим прибиранням, імунітетом і захистом від вірусів? Клінінгові послуги Clean Clin поділилися з нами корисною інформацією.

Імунітет та чистота вдома: важливі факти

Численні дослідження демонструють, що вологе прибирання може бути ключовим чинником у запобіганні зараженню вірусами. Адже таким чином ми не просто збираємо пил і бруд з поверхонь, але й знищуємо багато шкідливих мікроорганізмів, враховуючи віруси, які можуть бути присутні на поверхнях. Проте для цього варто використовувати ефективні засоби для прибирання та дезінфекції.

Але чи впливає вологе прибирання на наш імунітет? Так, звісно. Коли ми живемо в чистому середовищі, ризик зараження вірусами зменшується, що дозволяє нашому організму краще боротися з іншими загрозами для здоров’я.

Щобільше, вологе прибирання має позитивний вплив на наш настрій та самопочуття. Життя в чистому, охайному середовищі знижує рівень стресу, що також сприяє загальному підвищенню імунітету.

клінінг

Правила прибирання вдома після хвороби

Якщо ви та ваші домашні нещодавно перехворіли на ковід, грип чи інші вірусні захворювання, варто подбати про “післявірусне” прибирання у квартирі. А саме:

  • Добре провітріть всі приміщення, відчинивши всі вікна. Подбати про провітрювання варто навіть в холодну пору року. Але будьте обережними, щоб повторно не застудитися!
  • Змініть постільну білизну, рушники. Виперіть речі які носили під час хвороби.
  • Продезінфікуйте поверхні — дверні ручки, стільниці тощо. Використовуйте дезінфікуючі засоби відповідно до інструкцій, уникайте змішування різних хімічних речовин, щоб уникнути небезпеки для здоров’я.
  • Зробіть вологе прибирання — протріть поверхні, помийте підлогу.

Чим мити підлогу та поверхні? Використовуйте якісні засоби побутової хімії, за можливістю — гіпоалергенні. Особливо, якщо у вас вдома є діти.

Чим мити ламінат? З цією поверхнею варто бути дуже обережними. Переконайтеся, що обрані засоби підходять саме для ламінату, уникайте тривалого впливу вологості, не використовуйте абразивні матеріали та засоби.

Слідкуйте за особистою гігієною: після прибирання, ретельно мийте руки з милом та водою протягом щонайменше 20 секунд.

Професійна дезінфекція приміщень — також гарний варіант. Ви можете замовити клінінгові послуги з опцією дезінфекції, та не витрачати час на прибирання самостійно. Клівери приведуть вашу квартиру до ладу, а ви зможете насолоджуватися затишком в себе вдома, не витрачаючи зайвих зусиль.

Читайте також