Кажуть, що без знань англійської мови в сучасному світі не обійтись. І справді, кордони між країнами стають все прозоріше, а іноземна мова – це завжди нові перспективи. Коли дитину варто віддати на курси англійської мови?
Скільки я себе пам’ятаю, стільки батьки змушували вчити мене англійську мову. Не можу сказати, що такі «змушування» йшли мені на користь, але з раннього дитинства я знала, що англійську мову знати потрібно і в майбутньому вона мені обов’язково стане в нагоді. Так і сталося, адже зараз англійська мова відіграє важливу роль у моїй роботі й особистісному розвитку.
Сьогодні ми вирішили вчергове поговорити про вивчення англійської мови дітьми. У якому віці варто починати вивчати англійську мову дитині, як правильно привити дитині любов до вивчення англійської мови і якими мають бути завдання? Ми постараємося відповісти на ці питання.
Більшість лінгвістів і психологів наполягає на тому, що вивчення англійської мови має бути з раннього дитинства. Але раннє дитинство всі розуміють по-різному, тому це питання ми розглянемо трохи конкретніше.
1. З перших днів життя
Дитина починає вивчати цей світ з перших днів життя. Тому прививати йому освіту з перших днів – дуже важливо. Якщо із застосуванням пальчикових ігор та інших візуальних ефектів ти будеш вчити малюка не тільки рідній мові, але ще й іноземній – це буде чудово. Таким чином, у дитини розвиватиметься не тільки знання мови, але й пам’ять.
2. З 2-х років
Більшість шкіл англійської мови пропонує таку послугу, як «англійська для дітей від 2-х років». Дитина в цьому віці вже непогано орієнтується в рідній мові і може краще засвоювати інформацію про іноземну.
3. 4-5 роки
Цей період називається дошкільним. Під час нього діти не тільки засвоюють інформацію про навколишній світ, але й готуються до школи. Головне в цей період не відбити у людини бажання вчити англійську мову. Тому не варто змушувати виконувати складні завдання, а краще привити дитині любов до мови.
Важливо розуміти, що вивчення іноземної мови для дитини – це важливий фактор у розвитку її як особистості. Тому до цього питання потрібно підійти вкрай серйозно. Варто не тільки підібрати індивідуальний підхід до малюка, але ще і відчувати чи підходить дитині така форма вивчення.
На фото: Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)