Головна Школярі Поради батькам: як покращити техніку читання дитини

Поради батькам: як покращити техніку читання дитини

mamabook
365 Переглядів

Как выбрать интересную книгу для ребенкаДля багатьох батьків проблеми з читанням стають справжньою несподіванко. Більшість батьків до останнього моменту думає, що в школі легко і швидко навчать дитину читати. Проте дитини, як мінімум, повинна читати за власним бажанням та із задоволенням.

Дуже важливо з самого дитинства виховати в дитині любов до читання літератури. Те, що це допоможе їй у майбутньому, ти, швидше за все, сама розумієш, але також дуже важливо, щоб дитина могла читати швидко.

Сьогодні ми дамо тобі кілька порад про те, як поліпшити у дитини техніку читання. Кілька порад на кожен день

1. Часті тренування. Щоб дитина швидше і краще читала, їй потрібно, звичайно, давати читати. Не змушувати читати по 10 сторінок раз на день, а краще по 2-3 кілька разів на день. Тренування на техніку читання мають бути частими.

2. Підвищення інтересу у дитини до читання. Підбирай цікаву літературу для своєї дитини. Якщо їй подобається фантастика, то не варто змушувати її читати наукову літературу.

3. Читання перед сном – дуже добре. Читання перед сном не тільки покращує техніку читання, але ще й гарно впливає на нервову систему твого малюка.

4. Пропонуй дитині переказувати те, що вона прочитала. Таким чином, ти тренуватимеш пам’ять у дитини, і вона читатиме і швидко, і вдумливо.

5. Заучування скоромовок і віршів. Розвивати пам’ять у твого малюка ти можеш також за допомогою заучування скоромовок і віршиків. Це дозволить поліпшити у твого малюка техніку читання в рази.

эрудит, игра, ерудит, настільні ігри, гра, товарНа фото: Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також