Попри дорогі сучасні методи омолодження, існують прості способи повернути молодість та продовжити тривалість життя. На жаль, ми дуже мало приділяємо вивченню та роботи з власним тілом. Тож не розуміємо, наскільки цілющі властивості має самомасаж. Особливо, якщо знати, куди і як натискати. Наш сайт Mamabook розповість про масаж унікальної точки Фен-фу. На Сході її вважають таємницею молодості та довголіття.
Що таке точка Фен-фу
Фен-фу – унікальна активна зона. Це єдине місце на всьому тілі, де мозок доступний нам для прямого, безпосереднього впливу. З одного боку, це дуже вразливе місце, оскільки тут мозок не захищений кісткою, тож він прикритий лише шкірою. З іншого боку, такий доступ до мозку дає можливість творити з власним організмом справжні дива.
Де знаходиться точка Фен-фу
Вона знаходиться у місці, де закінчується голова та починається шия. Знайти точку дуже легко: вказівним пальцем знайдіть у себе заглиблення на шиї відразу під потилицею. Це асиметрична точка акупунктури – у неї немає пари.
Як стимулювати точку Фен-фу
Методика охолоджуючого та оздоровлюючого масажу дуже проста: прикладіть кубики льоду безпосередньо на точку Фен-фу. Помасажуйте цю зону льодом, а потім просто тримайте кригу, доки вона повністю не розтане. Перші 30 секунд це неприємно та холодно, проте потім ви відчуєте тепло, а дискомфорт зникне. Коли лід розтане, протріть шкіру м’яким рушником.
Як часто стимулювати Фен-фу
Згідно правил китайської акупунктури, будь-які маніпуляції потрібно робити раз на 3 дні. Тобто 1 день робите масаж і 2 дні перерви. Виконувати стимуляцію потрібно лише вранці та перед прийомом їжі.
Яких результатів очікувати
Ефект омолодження буде помітний вже через 2 тижні. Зникнуть дрібні зморшки та набряки в зоні обличчя, нормалізується колір шкіри. Адже в точні Фен-фу знаходяться важливі кровоносні та нервові сплетення.
Проблеми зі здоров’ям, які допомагає вирішити масаж точки:
- Порушення сну.
- Хронічна втома.
- Вегето-судинна дистонія.
- Проблеми з артеріальним тиском (і гіпотонія, і гіпертонія).
- Збої в роботі статевої системи.
- Прояви клімаксу.
- Стреси, неврози, фобії.
- Захворювання судин.
- Застуда, грип.
Чи можна захворіти на менінгіт
Чимало людей бояться масажувати потилицю льодом, оскільки бояться переохолодження мозку та подальшого запалення мозкових оболонок. Тобто менінгіту. Потрібно розуміти, що менінгіт – це вірусна інфекція. І хворіють не від переохолодження, а від слабкого імунітету та присутності вірусу в організмі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Японська техніка омолодження парою та кубиками льоду. Спробуйте цей простий спосіб вдома!