Головна Здоров'я Слухові апарати: які види існують

Слухові апарати: які види існують

mamabook
63 Переглядів
лікар

лікарРинок слухових апаратів різноманітний та представляє моделі, які здатні задовольнити потреби людей із різними ступенями глухоти. Використовувати апарати можна на різних стадіях захворювання – від перших проявів до вже багаторічних порушень. Різні моделі розраховані на втрату слуху від 40 дБ і понад 90 дБ. Тож цей критерій – основний при виборі апаратів. На сайті інтернет-магазину “Добрий слух” представлена продукція відомого датського бренду Widex. Ця компанія спеціалізується на створенні високоточних сучасних апаратів для покращення слуху. Їхні слухові апарати відрізняються надійністю та стабільністю в роботі.

Які моделі сьогодні представлені на ринку? Які між ними основні відмінності?

Базові критерії

Класифікація слухових апаратів залежить від декількох показників. Цей короткий чек-ліст допоможе вам швидко звузити пошук вдалої моделі та звести їхній вибір до мінімальної кількості варіантів. Аби підібрати оптимальний апарат для слуху, слід розрізняти моделі за такими технічними характеристиками:

  • Спосіб передачі звуку – повітряна провідність чи по кістці.
  • Методи налаштування – вручну чи завдяки спеціальним програмам.
  • Підсилення звуку – лінійного чи нелінійного типу.
  • Спосіб оброблення даних – аналоговий чи цифровий.
  • Місце кріплення – розрізняють внутрішні, внутрішньоканальні, завушні та кишенькові портативні слухові апарати.
  • За рівнем потужності: слабкі, надпотужні, із середнім рівнем.

старість

Аналогові та цифрові моделі: особливості

Аналогові апарати вважаються більш простими в роботі та передачі звуку. У них відсутня система пригнічення фонових шумів та виокремлення мовлення. Їхня голова перевага – доступна вартість. Проте навіть ця характеристика не створює великого ажіотажу на ринку. Адже більшість користувачів обирають цифрові апарати, які вважаються сучасними та технологічними.

Саме цифрові моделі здатні забезпечити потреби людей із високим ступенем глухоти. Такі апарати мають безліч переваг:

  • роблять мовлення людини більш розбірливим;
  • приглушують сторонні шуми;
  • здатні автоматично калібруватися під різні акустичні ситуації;
  • забезпечують індивідуальне налаштування.

Цифрові слухові апарати можуть бути внутрішні, внутрішньоканальні або з виносним ресивером. Також на ринку з’явилися сучасні моделі, які називають невидимими. Вони кріпляться всередині каналу, а назовні мають лише непомітний фіксатор. Виглядають такі моделі естетично та мають більш фізіологічний тип роботи.

Читайте також