Головна Вагітність Штучне запліднення: обираємо клініку в Україні

Штучне запліднення: обираємо клініку в Україні

mamabook
330 Переглядів
вагітність

Штучне запліднення – складна та відповідальна процедура. Тому щойно майбутні батьки зважуються на цей крок, перед ними одразу постає питання: де краще робити штучне запліднення – в Україні чи за кордоном. Які переваги проведення протоколу штучного запліднення в Україні та на які моменти звертати увагу під час вибору клініки, розбираємося разом.

Цінова політика

Штучне запліднення сьогодні можна провести в будь-якій країні світу. Але для багатьох пар питання грошей є одним із ключових. У цьому контексті участь у програмі штучного запліднення в одній з українських клінік коштує в рази дешевше, ніж у Європі чи США. Водночас рівень обслуговування, професійність репродуктологів, технічне оснащення українських центрів відповідають європейським і світовим стандартам.

Кваліфікація лікарів

Українські репродуктологи проходять навчання та стажування за кордоном в найкращих репродуктивних центрах світу та нічим не поступаються своїм колегам з-за кордону. Репродуктивне здоров’я – динамічна галузь медицини, для якої дуже важливими є інноваційні технології та підходи. Тому лікарі тримають руку на пульсі всіх нововведень і постійно підвищують фаховий рівень, відвідуючи профільні заходи за кордоном.

лікар

Сучасне обладнання

Висококласні центри репродуктології оснащені сучасним обладнанням. Клініки в Україні за цим параметром нічим не поступаються європейським аналогам. Без сучасних діагностичних апаратів, інкубаторів, кріоцентра фахівці просто не змогли б проводити успішні процедури штучного запліднення.

На що звертати увагу при виборі клініки

Успіх допоміжних репродуктивних технологій багато в чому залежить від наукового, клінічного та практичного рівня центру. Якщо ви мрієте стати батьками – несуттєвих нюансів при виборі клініки бути не може. Важливо все – починаючи від ставлення лікарів і завершуючи наявністю власної бази донорів. Вирішуючи, який саме медцентр допоможе вам відчути радість батьківства, звертайте увагу на такі моменти:

  • кваліфікація та досвід лікарів;

  • кількість вдалих протоколів запліднення;

  • відгуки пар, які вже стали батьками;

  • спектр процедур, які пропонує клініка – це дає більше гарантій, економить час і фінанси пари;

  • наявність власної бази донорів яйцеклітин і сперматозоїдів;

  • сертифікація та участь у міжнародних програмах медичної акредитації.

Клініка «Вікторія» – один з найкращих експертних центрів репродуктології в Україні. Спеціалісти медцентру мають великий досвід у лікуванні поєднаних і важких форм безпліддя, володіють всіма необхідними знаннями для якісної точної діагностики, преімплантаційної генетичної діагностики, допомоги жінкам після невдалих спроб. Звертайтесь за допомогою до професіоналів!

Читайте також