Головна Краса 5 причин появи прищів, про які ви не здогадуєтеся

5 причин появи прищів, про які ви не здогадуєтеся

mamabook
256 Переглядів
Макіяж

МакіяжНаші щоденні звички впливають на стан шкіри. Наш сайт Mamabook підкаже 5 поширених, але прихованих причин появи висипів, запалень на шкірі обличчя.

Наволочка

Особливо, якщо ви не маєте звички змінювати її регулярно – 1 раз на тиждень. Коли ви спите, на поверхні подушки збирається піт, слина. Вони – чудове середовище для швидкого заселення бактерій. Тож ваша подушка забиває вам пори, стимулює появу чорних цяток, підселює вам агресивну мікрофлору. І все це швидко призводить до прищів по всьому обличчю.

Сон

 

Тренування в залі

Під час тренування шкіра активно пітніє. Сам піт не викликає прищів, але він може затримувати бруд на шкірі й провокувати подразнення. Особливо, якщо ви маєте звичку торкатися обличчя руками чи часто протирати його рушничком. Краще не робити цього протягом заняття спортом, але по закінченню тренування відразу ж очистити шкіру – кліансером чи тоніком.

тренування

 

Бактерії на мобільному телефоні

У Британії був проведений цікавий експеримент: аналізували рівень чистоит поверхні смартфоні. Виявилося, що на кожному дев’ятому телефоні є залишки фекалій. Чого тільки не знайдеться на екрані, який ви активно притискаєте до обличчя! Тож майте звичку чистити регулярно телефон.

Читайте також