Головна Краса Що таке професійний пілінг обличчя та кому він рекомендований

Що таке професійний пілінг обличчя та кому він рекомендований

mamabook
91 Переглядів
маска

маска

Домашні засоби для пілінгу шкіри малоефективні. У їхньому складі низька концентрація кислот, яка не забезпечує повноцінне очищення ороговілого шару та не запускає необхідні процеси омолодження, регенерації. Лише досвідчений лікар-косметолог здатен правильно оцінити стан шкіри та підібрати відповідну косметику. Адже універсальних домашніх пілінгів не існує – будь-які процедури повинні враховувати вікові особливості, індивідуальну чутливість тощо. Якісний пілінг Вінниця допоможе вирішити численні б’юті-проблеми. Серед них – пігментація шкіри, зниження тонусу, часті висипання.

Який ефект можна отримати від професійного пілінгу? І які особливості проведення цієї процедури?

Показання до проведення салонного пілінгу

  • пігментні плями;
  • порушений баланс шкіри (надмірна жирність чи сухість);
  • дрібні шрами від прищів;
  • невеликі рубці чи розтяжки;
  • тьмяна шкіра з нерівномірним відтінком;
  • акне та постакне.

Як і будь-якої косметологічної процедури, у пілінгу є певні протипоказання. Його не виконують на шкірі з підвищеною чутливістю, при відкритих ранах, активній стадії герпесу.

ринопластика

Які існують види професійного пілінгу

Саме цей показник дуже важко регулювати в домашніх умовах. Визначитися з концентрацією діючих речовин та підібрати оптимальні види засобів повинен лікар-косметолог. Пілінг визначають за ступенем проникнення в шкіру та дією на неї.

Поверхневий пілінг виконується лише у верхніх шарах епідермісу – зернистому та роговому. Призначення процедури – очищення та зволоження шкіри. Може зменшити висипи, звузити пори.

Серединний пілінг торкається епідермісу та капілярної дерми. Необхідний для корекції вікових змін шкіри – зменшення зморшок.

Глубокий пілінг передбачає роботу з ретикулярною дермою. Найагресивніший, але й найефективніший вид пілінгу. Його традиційно виконують під місцевою анестезією. Така процедура прибирає сильні пігментні плями, підтягує шкіру, запускає процес оновлення клітин.

Як відбувається процедура

  • лікар очищує шкіру;
  • наносить активні речовини і додатково може посилювати їхній вплив за допомогою ультразвуку, лазеру;
  • після закінчення пілінгу шкіра очищується;
  • спеціаліст наносить засоби для регенерації, зволоження шкіри.

У середньому така процедура триває 30 хвилин. Для її максимального ефекту рекомендується проходити курсами. У залежності від показань та стану шкіри, необхідно виконати пілінг 3-5 разів. Інтервал, із якими проводяться маніпуляції, також визначає лікар.

Читайте також