Головна Здоров'я Сауна від стресу

Сауна від стресу

mamabook
214 Переглядів
баня

баня

Так склалося в нашій країні, що кожен із нас зараз відчуває стрес, і чим ближче на південь чи схід – тим стрес більше. Війна вже торкнулася багатьох із нас, а це завжди відбивається на нашій нервовій системі. Але не говоритимемо про сумні наслідки, адже найкраще, що ми можемо зробити зараз для себе там, де це можливо – подумати про свої нервові клітини, які, до речі, не відновлюються. Та відвідати сауну. Все для саун можна придбати на сайті saunashop.com.ua

Від глибокого стресу допоможе лазня

У такі напружені часи дуже важливо думати, насамперед про себе та своє здоров’я. Саме тому багато експертів рекомендують вкладати гроші, що знецінюються, не в крупи і туалетний папір, а в своє здоров’я. Адже саме здоров’я – це запорука нашого прекрасного майбутнього, а не запаси харчів на полицях у шафі.

Алкоголь проти стресу

Зі стресом необхідно боротися, але не зовсім тим способом, до якого звик наш народ. Алкоголь не допоможе вирішити ситуацію, а зробить її лише гіршою. Спиртне може лише тимчасово притупити почуття, але це працює не з усіма. У багатьох випадках алкоголь є каталізатором агресії. Адже алкогольні пари вивітрюються, звичайне життя повертається і настає не дуже приємний період. Адже стрес нікуди не пішов, а потрібно відновлювати організм після алкоголю.

Що посилить ефект

Сауна та лазня благотворно впливають на нервову систему. Результат від банних процедур не забариться. Збільшення кровотоку в органах переферії призводить до зниження кортизолу – гормону стресу в організмі. В результаті психічна напруга знижується, при тривалому стані навіть може спостерігатися психічна загальмованість. Але це дію не варто розцінювати як негативний вплив лазні. Зниження психологічного напруження супроводжується розслабленням м’язів, а поєднанні це дає загальний значний ефект релаксації. І більшість відвідувачів приходять у лазню саме за цим.

подарок

При перших невротичних синдромах – у лазню!

До перших невротичних синдромів відносять тривожність, внутрішній занепокоєння, поганий сон та різкі необґрунтовані перепади настрою. Після лазні у багатьох рідше з’являються або зовсім пропадають головні болі, настає приплив бадьорості та сил. Медики стверджують, що лазня має виражений вплив, що ейфоризує. Але не варто перестаратися. Через занадто довге перебування в парній може набір розвинутися занепокоєння, нудота, безсоння та інші негативні зміни.

Серотонін та температура тіла

Висока температура в парній викликає підвищення в крові адреналіну та нонадреналіну. Розслаблення в сауні є більш значущим для здоров’я, ніж вважає більшість громадян. Затяжний стрес є причиною багатьох фізіологічних проблем. Група вчених із Колорадо встановили зв’язок між температурою навколишнього середовища та здоров’ям. Вчені вважають, що спека благотворно впливає на організм і сприяє покращенню самопочуття. Дослідники виявили у головному мозку групу нейронів, які відповідають за викиди підвищеної кількості серотоніну – гормону щастя в організм у разі підвищення температури тіла. Серотонін є нейромедіатором, який прямо впливає на поведінку і настрій людини. Його дія схожа на ефект від антидепресантів. Тому позитивний вплив сауни у боротьбі зі стресом можна вважати науково доведеним!

Читайте також