Комфортний сон залежить від якості комплекту постільної білизни. Найбільше наше тіло реагує на поверхню, на якій лежить. Отже, простирадло має дуже важливе значення. Сьогодні більшість господинь обрають варіанти на резинці. Зазвичай це махрові вироби, які дуже м’які й приємні на дотик. Вони не натирають шкіру, а також додатково зігрівають. Для різних сезонів можна обрати утеплені чи полегшені варіанти. Якісні й натуральні простирадла на резинці у великому виборі пакистанського виробництва представлені на сайті інтернет-магазину Terry-towels. Ми ж підкажемо, як правильно доглядати за цими виробами, аби продовжити їхній термін експлуатації.
Як прати, аби не деформувався виріб
Найбільше, чого бояться господині, що простирадло розтягнеться під час прання. Або пошкодиться сама резинка, тому простирадло взагалі не буде придатним до використання.
Насправді простирадло потрібно прати відповідно до правил прання різних видів матеріалів. Наприклад, махрове простирадло періть так, як це робите із махровими халатами чи рушниками. Аби виріб не покрився ковтунами, обирайте температурний режим не більше 40 градусів, а також ставте на мінімальне викручування.
Як прати, аби не скрутилися речі
Знайома ситуація? Коли ви перете простирадло на резинці з іншими предметами постільного комплекту, то в кінці циклу всі речі закручуються всередину простирадла. І ви дістайте одну величезну кулю. Чому так виникає? Бо через великі розміри простирадла барабан не може розподілити постіль рівномірно.
Господиням на замітку радимо виконати простий лайфхак. Візьміть невеличку мотузку чи пояс від халату і перев’яжіть чітко посередині простирадла. Усе, можна прати. І жодна річ не закрутиться.
Як прасувати простирадло на резинці
У цьому процесі незручності додає великий розмір виробу. Якщо постійно перетягувати простирадло по всій довжині та ще й нахилятися під час прасування, то ваші руки швидко втомляться.
Ось декілька практичних порад:
- Якщо поверхні для прасування недостатньо, то складіть простирадло в 4 рази. Але при цьому уникайте пропрасовування лінії згинання, аби не утворювати заломів.
- Найкраще вдасться попрасувати простирадло за допомогою праски із розпилювачем.
- Не висушуйте простирадло на 100%. Пропрасуйте виріб злегка вологим – результат роботи буде ефективнішим у декілька разів.
- Не складайте простирадло у шафу відразу після прасування. Дайте йому вистигнути – інакше на ньому з’являться складки.