Головна Релакс Промислові осушувачі повітря: сфери використання та принцип роботи

Промислові осушувачі повітря: сфери використання та принцип роботи

mamabook
31 Переглядів
газовий котел

газовий котелЧимало підприємств і майстерень потребують створення кліматичних умов, які відповідають певним нормам. Одним із головних агресивних факторів на виробництві чи на складах є підвищена вологість повітря. Цей чинник значно ускладнює робочий процес, погіршує якість продукції під час її створення чи зберігання. Аби досягти оптимальних показників та стабільності мікроклімату, використовуються промислові осушувачі. Тут http://osushuvachi.ua/ru/promyshlennye-osushiteli-vozduha/ ви можете обрати сучасне та надійне устаткування. Інтенет-магазин osushuvachi.ua орієнтований на продаж осушувачів повітря різних видів, що дозволяє підібрати оптимальні моделі для власного користування чи забезпечення потреб потужних підприємств.

Принцип роботи осушувачів

Це спеціалізоване обладнання використовується для зниження рівня вологі повітря в промислових середовищах. Апарат працює за принципом конденсації: вологе повітря проходить через осушувач, де воно охолоджується до точки конденсації, при якій волога трансформується до стану крапель або льоду та відділяється від газів. Потім сухе повітря нагрівається і повертається до приміщення.

Промислові осушувачі повітря використовуються в різних галузях. Приміром, виробництво, будівництво, лікарняні, складські приміщення, фармацевтична промисловість, ремонтні роботи та інші сфери. Вони допомагають зберігати обладнання, матеріали та продукцію сухими, запобігають появі корозії та плісняви, знижують ризик пошкодження від вологи та підвищують загальний комфорт у приміщенні.

Який вид обрати?

Незважаючи на різноманіття цього виду устаткування, усі осушувачі можна чітко розділити на дві категорії. Обирати слід обладнання, враховуючи потреби підприємства.

  • Конденсаційні моделі. Обладнання функціонує за принципом конденсації. Вологі повітряні маси охолоджуються під дією різних холодоагентів. Вони знищують температуру повітря, яке циркулює всередині апарату, а потім формують водяні краплі, що автоматично відділяються від газів.
  • Моделі-абсорбенти. Осушувачі також можуть працювати як фільтри. Вода абсорбується, а осушене повітря повертається назад до приміщення. Волога, яка акумулюється в результаті роботи, збирається у з’ємному баці.

Також осушувачі можна розділити за принципом установки. Моделі можуть бути стаціонарними або ж мобільними. На сайті http://osushuvachi.ua/ru/mobilnye-dlya-remonta-i-stroitelstva/ ви можете подивитися пересувні установки, які найкраще підходять для невеликих приміщень і виробництв.

вышка тура

Переваги промислових осушувачів повітря

Цей вид обладнання вважається базовим на багатьох типах підпримєств – від харчової до будівельної галузей. Чому осушувачі користуються таким попитом?

  1. Контроль вологості. Апарати знижують рівень вологості у промислових приміщеннях, що дозволяє зберігати матеріали, обладнання та продукцію в належному стані.
  2. Підвищення ефективності виробництва. Зниження вологості у повітрі дозволяє знизити час сушіння матеріалів і збільшити їхню стабільність, що може позитивно вплинути на ефективність виробництва.
  3. Захист обладнання. Завдяки стабільності показників вологости не псуються інші види виробничого устаткування.
  4. Зниження ризиків для здоров’я. Високий рівень вологості може сприяти росту плісняви та бактерій, що може бути шкідливим для здоров’я. Контроль рівня вологи в робочому середовищі захищає працівників віж агресивного впливу патогенів.
  5. Комфорт. Оптимальний мікроклімат також полегшує умови праці.
  6. Економія енергії. Деякі промислові осушувачі повітря мають енергоефективні технології, за рахунок чеого відчутно знижуються споживання електроенергії та витрати на опалення у приміщенні.

Читайте також