Головна Здоров'я Профілактика грипу: 6 доступних способів

Профілактика грипу: 6 доступних способів

mamabook
119 Переглядів
температура
температураЕпідемія грипу – щорічне явище. Дехто встигає захворіти на грип та ГРЗ по декілька разів на сезон.

Як захиститися доступними способами? Як укріпити імунітет без ліків? Підкаже наш сайт Mamabook.

1. Пийте лимонний сік

Вітамін С, який присутній в лимонах у великій кількості, – це базовий електроліт для підтримання циркуляції рідин в організмі, що й сприяє підвищенню імунітету.

Приготуйте цілющий коктейль: змішайте 100 мл води, сік ½ лимона, щіпку чорного меленого перцю, ½ ч.ложки куркуми, 1 ч.ложку меду, 1/4 ч. ложки морської солі. Вживайте такий імуностимулятор щодня – через 1 годину після сніданку.

продукти

2. Приймайте ехінацею

Ця рослина відома своєю противірусною активністю, знижує ризик ускладнень при застуді. Приймати ехінацею слід курсами – протягом 1 місяця, а не лише в дні, коли ви вже захворіли. Настійка ехінацеї поступово укріплює імунітет – це ефективний спосіб підготовки до початку епідемії.

3. Їжте часник

Як відомо, наш імунітет знаходиться в кишечнику. Тож слід вживати продукти, які знезаражують ротову порожнину, вбивають патогенні організми в шлунково-кишковому тракті. Достатньо їсти по 1 зубчику часнику на день, аби цілий сезон не хворіти.

4. Запобігти зневодненню

Різке падіння імунітету завжди спостерігається на фоні дегідратації. Тож слід щодня випивати достатню кількість води, аби підтримувати в нормі формулу крові, сталість внутрішніх рідин. Пити в період епідемії слід чисту негазовану воду, максимально зменшивши кількість чаю та кави.

вода

5. Зменшити цукор

А ще краще – відмовитися від нього на осінньо-зимовий період. Цукор завжди провокує нестабільність імунної реакції. Це середовище для розвитку інших патогенних бактерій та грибків. Якщо ваш організм буде перенасиченій паразитами, то будь-яка вірусна інфекція миттєво скосить вас з ніг.

6. Ефірні олії

Це потужний натуральний противірусний засіб. Намагайтеся щоденно використовувати олії в приміщенні, де спите чи працюєте, в автомобілі. Повітря, насичене ефірами, знезаражує наші органи дихання. Використовуйте спеціальні розпилювачі або аромалампи. Найкращі ефірні олії від застуди – це всі хвойні, чебрець та олія чайного дерева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому варто замінити звичайну сіль на морську

Читайте також