Гелеві системи є найпопулярнішим видом матеріалів у нейл-арті. Майстрам манікюру зручно працювати з гель-лаком, оскільки він має численні переваги. Це завжди однорідне та стійке покриття. Манікюр тримається тижнями в своєму ідеальному вигляді, наче був щойно створений. Велика палітра кольорів та принтів дозволяє створювати стильні монохромні покриття чи працювати з різнокольоровими варіантами. Проте у гель-лаків є і один суттєвий недолік. Якщо порушувати основні правила його зберігання, то він швидко загусне й почне липнути. Замовляючи на сайті dstbeauty.com матеріали, інструменти та якісне обладнання для створення манікюру, подбайте про основні вимоги щодо зберігання покриттів.
При якому освітленні зберігати гель-лаки
Для зберігання гель-лаків рекомендується обирати темне місце, захищене від прямого сонячного світла. Якщо гель-лаки зберігати підвіконні чи поличці поруч із вікном, то це може призвести до зміни кольору покриттів та навіть текстури. Гель-лаки стають неоднорідними, розшаровуються при нанесенні на нігтьову пластину.
Також не рекомендується зберігати гель-лаки під потужним штучним освітленням – такими, як лампи для нігтів або настільні світильники. Це може призвести до зміни властивостей гель-лаку, таких як консистенція та якість затвердіння. Отже, краще зберігати гель-лаки в прохолодному та темному місці, де немає прямого сонячного світла та штучного освітлення. Найкраще підходить шафка в робочому столі майстра.
Інші базові поради
- зберігайте гель-лаки в прохолодному та темному місці або спеціалізованому б’юті-кейсі для косметичних засобів;
- переконайтеся, що кришка щільно закривається після кожного використання;
- якщо ви зберігаєте гель-лаки в холодильнику, не забудьте захистити їх від вологи – використовуйте герметичний зіп-пакет пакет або контейнер із щільною кришкою;
- періодично перевіряйте термін придатності своїх гель-лаків та викидайте будь-які засоби, які здаються вже зіпсованими;
- не зберігайте гель-лаки поруч із радіатором чи іншими джерелами тепла.
Дотримуючись цих правил, ви зможете зберігати свої гель-лаки для манікюру в гарному стані та зберегти їхню якість на довший час.
Скільки часу можна користуватися відкритим гель-лаком?
Це запитання цікавить багатьох майстрів-початківців. Адже при великій палітрі кольорів деякі пляшечки можуть використовуватися менш активно. Чи швидко псується покриття?
Зазвичай гель-лак можна користуватися протягом 12-24 місяців після відкривання, якщо він зберігався відповідно до рекомендацій виробника та не змінив колір, консистенцію або якість затвердіння.
Проте, якщо гель-лак здається вам зіпсованим або має неприємний запах, краще його не використовувати. Також варто звернути увагу на те, як добре фіксується гель-лак під лампою. Якщо затвердіння відбувається повільно або частково, то це може свідчити про те, що гель-лак пошкоджений або його термін придатності закінчився.