Сорочка – базова річ в гардеробі і чоловіків, і хлопчиків. Це універсальний одяг для святкового та повсякденного гардероба. Як правильно вибирати дитячі сорочки, як визначати їхню якість, який крій обирати? Корисні підсказки дає дитячий оптовий магазин Bubnilka
Порада 1. Якість – перш за все. Незалежно від того, який предмет гардероба ви вибираєте, дитячий одяг завжди повинен бути якісно пошитий, з якісних та бажано – натуральних матеріалів. Сорочки в ідеалі повинні бути зі 100% бавовни. Або, наприклад, фланелеві (для холодного сезону). Допустимий незначний вміст синтетичних волокон (наприклад, 60% на 40% або 70% на 30%). В цьому випадку штучні волокна дозволяють підвищити практичність та стійкість матеріла, в такій сорочці будуть менше витягуватись і протиратись лікті, комір. Також натуральна тканина з домішками синтетики легка у догляді – гарно переться, швидко сохне.
Порада 2. В гардеробі хлопчика повинно бути не менше двох видів сорочок – для урочистих подій та щоденного носіння. Святкову сорочку дитині доведеться одягнути не раз: ранки в садочку, сімейні свята, 1 Вересня та останній дзвоник тощо.
Порада 3. Батьки часто купують дитячий одяг «на виріст». Це виправдано, коли йдеться про верхній одяг, теплі кофти. Але з сорочками ситуація інша. Цей одяг після декількох циклів прання зношується. А якщо врахувати, що сорочка, куплена на виріст то коли річ буде вже якраз за розміром – виглядати вона буде зовсім поношеною.
Порада 4. Важливо, аби сорочка сиділа на дитині ідеально. Хлопчики дуже рухомі, а сорочка, як і будь-яка інша річ, не повинна обмежувати рухи. Також комфорт носки забезпечує відсутність зайвих деталей. Надмірний декор, фурнітура можуть лише заважати дитині, дратувати її. Важлива ширина горловини. Враховуйте, що комір не повинен плотно прилягати до шиї дитини – повинен залишатись запас в два пальці, коли сорочка застібнута на верхній ґудзик. З точки зору практичності модна віддати перевагу дитячій сорочці, яка застібається не на гудзики, а на блискавку.