Головна Краса 5 таємниць для бездоганного макіяжу очей

5 таємниць для бездоганного макіяжу очей

mamabook
146 Переглядів
Девушка

ДевушкаВиразний погляд, густі та об’ємні вії, стійкість тіней – ось головні критерії ідеального макіяжу очей. Як його добитись? Дотримуйтесь простих, але важливих правил.

1. Виберіть тіні правильного кольору. Ви можете професійно накладати тіні, але якщо ви неправильно виберете колір, всі ваші зусилля будуть марними. Візажисти стверджують, що зробити акцент на красивому кольорі очей можна, вибравши тіні протилежного кольору. Наприклад, якщо у вас блакитні очі, їх красиво підкреслять помаранчеві тіні, а зелені очі будуть чудово виглядати з червоними і темно-бордовими тінями. Вважається, що тіні відтінків, близьких до відтінку очей не підкреслюють їхню красу і не дають ніякого ефекту.

2. Підведіть брови. Багато жінок витрачають багато часу на макіяж очей, але зовсім забувають про брови. До речі, це популярна омана, що якщо ваші брови вищипані і мають красиву форму, значить більше нічого робити не потрібно. Підведіть брови, і ви побачите, наскільки більш виразними стануть ваші очі. Якщо у вас густі і товсті брови від природи, тільки в цьому випадку їх варто залишити як є.

3. Використовуйте бронзатор, щоб очі виглядали молодшими. Більшість жінок середнього віку хочуть, щоб їхні очі виглядали молодшими. Вони користуються омолоджуючими кремами, але зморшки навколо очей розгладити досить складно. Маленька хитрість, яка допоможе зробити очі молодше – це бронзер, який потрібно нанести на всю верхню повіку від вій до брів. Якщо у вас світлі очі, використовуйте темніший бронзер, якщо темні – то, навпаки, світліший. Завдяки цьому створиться ілюзія, що ваша шкіра навколо очей молода і підтягнута.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відновити волосся після літа

4. Не перестарайтеся з макіяжем. Багато жінок, коли фарбують очі, вибирають досить «важкий» макіяж, що додає погляду драматичності. Але це не завжди доречно. Спробуйте нанести легкий макіяж, подарувавши очам свіжий, легкий, молодий вигляд. Якщо ви користуєтеся рідкою підводкою або олівцем для очей, підведіть тільки верхню повіку – для денного макіяжу, і обидві повіки – для вечірнього. Таким чином, ваш погляд буде зачаровувати, але ви будете виглядати так, ніби зовсім без макіяжу.

5. Зробіть маленькі очі більш виразними. Багато жінок помиляються, думаючи, що для того, щоб зробити маленькі очі більшими, їх потрібно нафарбувати темними тінями (щоб привернути увагу до області очей). Але це не так. Візажисти стверджують, що тіні світлих і пастельних відтінків від зовнішнього боку повіки до внутрішньої створять ілюзію більш широких очей. Також ви можете підвести нижню повіку світлим олівцем, а верхню – темним, щоб зробити очі ще виразнішими.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також