Головна Краса Популярні міфи про татуаж брів та губ

Популярні міфи про татуаж брів та губ

mamabook
327 Переглядів
макіяж

макіяж

Щоденно виглядати доглянутою, але витрачати при цьому мінімум зусиль, – мрія кожної жінки. Варто лише замислитися, скільки часу кожного дня доводиться витрачати на нанесення макіяжу, після чого ввечері ще проводити тривалу процедуру очищення шкіри. Тож не дивно, що дедалі популярнішими стають техніки створення постійного мейк-апу. Забезпечити постійність та акуратність форм здатен мікроблейдинг брів та ненав’язливий татуаж губ. Проте довкола цих сучасних б’юті-процедур виникло чимало міфів. Дізнайтеся, які інформація про перманентний макіяж не відповідає дійсності.

Міф 1. Болючі процедури

У кожного пацієнта свій больовий поріг. І тим клієнткам, які не здатні терпіти біль, дуже важко наважитися на татуаж будь-якої зони. Насправді процедура практично безболісна. Відчуття важко назвати справжнім болем – це, швидше, незначний дискомфорт, який легко витримати. Деякі клієнтки взагалі не відчуваються жодних незручностей під час процедури. Адже величезне значення має також якість анестетика (це може бути спеціальні знеболювальна мазь чи гель). Тому обов’язково попередьте майстра, що буде виконувати татуаж губ чи брів, що ви боїтеся болю. І спеціаліст прийме рішення про знеболювання в індивідуальному порядку.

брови

Міф 2. Пригнічення росту волосся

Існує помилкова думка, ніби барвники здатні негативно впливати на стан волосся. І нібито в майбутньому брови вже не будуть рости так, як раніше. Насправді під час татуажу не відбувається травмування волосяних фолікулів, тому їхня структура та зовнішній вигляд ніяк не змінюються. Майстер наносить пігмент підшкірно лише на глибину 0.5 – максимум 1 мм. Самі ж корінці волосин знаходяться значно глибше. Тому думка, що після татуажу волосся погано росте чи випадає, – лише черговий міф.

Міф 3. Пігменти провокують алергію

Алергічні реакції на барвники зустрічаються крайнє рідко. Але будь-який салон, що слідкує за якістю виконанні б’юті-послуг, пропонують новому клієнту провести тест на чутливість безпосередньо перед початком виконання татуажу брів, губ.

родимка

Міф 4. Незворотність процесу

Ще один страх, через який чимало жінок бояться наважитися на перманентний макіяж, – це неможливість виправити невдалу форму. Аби таких ситуацій не виникало, уважно роздивіться намічену форму брів під час різних етапів процедури. Також у момент промальовування періодично можна просити майстра продемонструвати форму брів, аби вчасно вказати на недоліки.

Виправити проблему, коли татуаж уже завершено, значно складніше. Проте корекція можлива й в цьому випадку. Після виведення барвника в проблемних ділянках ви можете виконати повторну процедуру татуажу. Аби не виникло подібних ситуацій, заздалегідь обирайте гарного майстра з можливістю оцінити численні результати його роботи по портфоліо.

Читайте також